BLOKI UN ĶIEĢEĻI
BAUROC (AEROC)
BAUROC (AEROC) ECOLIGHT GĀZBETONA BLOKI
BAUROC (Aeroc) EcoLight 150 gāzbetona bloki
Sākums
 / BLOKI UN ĶIEÄ¢EÄ»I
 / BAUROC (AEROC)
BAUROC (AEROC) ECOLIGHT GĀZBETONA BLOKI
BAUROC (Aeroc) EcoLight 150 gāzbetona blokiBAUROC (Aeroc) EcoLight 150 gāzbetona blokiBAUROC (Aeroc) EcoLight 150 gāzbetona bloki

BAUROC (Aeroc) EcoLight 150 gāzbetona bloki

Kods: 11-17218

2.20 €EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Garums (mm)600
Augstums (mm)200
Platums (mm)150
Paletē (gab)80
Paletē (m3)1.44
Cena par (m3)101.4€

Preces apraksts:

BAUROC (Aeroc) EcoLight 150 gāzbetona bloki

bauroc ECOLIGHT bloki tiek izgatavoti no autoklavēta gāzbetona ar vidējo sauso blÄ«vumu 375 kg/m³ (±25 kg/m³) un vidējo spiedes stiprÄ«bu fb=2,5 N/mm².
Blokus izgatavo ar dažādiem platumiem – 250, 200, 150 un 100 mm. Bloku vienā galā ir vertikālās rievas –  100 mm blokam virsma ir gluda.

 

Forma un atbilstība

bauroc ECOLIGHT ir augstākās kvalitātes jaunās paaudzes gāzbetona bloki, kas atbilst Latvijas bÅ«vnormatÄ«viem un kuriem ir piešÄ·irts CE marķējums.

Pielietojums

bauroc ECOLIGHT 250, 200mm bloki piemēroti ēku nesošo sienu bÅ«vniecÄ«bā, daudzstāvu ēku ārsienu aizpildÄ«jumos, industrālajos objektos kopā ar papildus siltinājumu, kā arÄ« ēkas nesošo iekšsienu bÅ«vniecÄ«bā. ECOLIGHT bloku izmantošana nodrošina pietiekošu skaņas izolāciju un teicamu ugunsizturÄ«bu.

Montāža

Pateicoties ECOLIGHT izstrādājumu precÄ«zajiem izmēriem, bauroc blokus var montēt uz plānas lÄ«mes kārtas (biezums 2mm). bauroc lÄ«mjavas izmantošana ļauj nodrošināt kvalitatÄ«vu bÅ«vniecÄ«bas procesu un gala rezultātu. bauroc bloku montāža ir vienkārša un neprasa sarežģītu palÄ«glÄ«dzekļu izmantošanu. BÅ«vnieki, pat bez speciālām zināšanām, spēj tikt galā ar bloku montāžas procesu. Pats galvenais – pareiza un precÄ«za pirmās bloku rindas ieklāšana uz ēkas pamatiem. Pirms katras nākamās bloku rindas montāžas nolÄ«dziniet bloku rindas virsmu ar speciālu rÄ«vdēli un notÄ«riet putekļus ar slotu. Pēc tam uzklājiet lÄ«mi ar speciālu kausiņu vai lÄ«mes vadulu un kamēr lÄ«me vēl nav sacietējusi, tiek montēti bloki. Blokus liekat cieši vienu pie otra, galos esošÄs vertikālās rievas aizpilda ar lÄ«mi. Blokus lÄ«meņojiet ar gumijas āmura un lÄ«meņrāža palÄ«dzÄ«bu. Veicot bloku montāžu rekomendējam izmantot Murfor armatÅ«ru. 

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161