TOPBUVE.LV
0
TopBuve+317 24860161

Kategorijas
BLOKI UN ĶIEĢEĻI
BAUROC (AEROC)
BAUROC (AEROC) ECOLIGHT GĀZBETONA BLOKI
BAUROC (Aeroc) EcoLight 250 gāzbetona bloki

Kods: 11-17222

BAUROC (Aeroc) EcoLight 250 gāzbetona bloki

Preces apraksts

BAUROC (Aeroc) EcoLight 250 gāzbetona bloki

bauroc ECOLIGHT bloki tiek izgatavoti no autoklavēta gāzbetona ar vidējo sauso blīvumu 375 kg/m³ (±25 kg/m³) un vidējo spiedes stiprību fb=2,5 N/mm².
Blokus izgatavo ar dažādiem platumiem – 250, 200, 150 un 100 mm. Bloku vienā galā ir vertikālās rievas –  100 mm blokam virsma ir gluda.

 

Forma un atbilstība

bauroc ECOLIGHT ir augstākās kvalitātes jaunās paaudzes gāzbetona bloki, kas atbilst Latvijas būvnormatīviem un kuriem ir piešķirts CE marķējums.

Pielietojums

bauroc ECOLIGHT 250, 200mm bloki piemēroti ēku nesošo sienu būvniecībā, daudzstāvu ēku ārsienu aizpildījumos, industrālajos objektos kopā ar papildus siltinājumu, kā arī ēkas nesošo iekšsienu būvniecībā. ECOLIGHT bloku izmantošana nodrošina pietiekošu skaņas izolāciju un teicamu ugunsizturību.

Montāža

Pateicoties ECOLIGHT izstrādājumu precīzajiem izmēriem, bauroc blokus var montēt uz plānas līmes kārtas (biezums 2mm). bauroc līmjavas izmantošana ļauj nodrošināt kvalitatīvu būvniecības procesu un gala rezultātu. bauroc bloku montāža ir vienkārša un neprasa sarežģītu palīglīdzekļu izmantošanu. Būvnieki, pat bez speciālām zināšanām, spēj tikt galā ar bloku montāžas procesu. Pats galvenais – pareiza un precīza pirmās bloku rindas ieklāšana uz ēkas pamatiem. Pirms katras nākamās bloku rindas montāžas nolīdziniet bloku rindas virsmu ar speciālu rīvdēli un notīriet putekļus ar slotu. Pēc tam uzklājiet līmi ar speciālu kausiņu vai līmes vadulu un kamēr līme vēl nav sacietējusi, tiek montēti bloki. Blokus liekat cieši vienu pie otra, galos esošās vertikālās rievas aizpilda ar līmi. Blokus līmeņojiet ar gumijas āmura un līmeņrāža palīdzību. Veicot bloku montāžu rekomendējam izmantot Murfor armatūru. 

Garums (mm)600
Augstums (mm)200
Platums (mm)250
Paletē (gab)48
Paletē (m3)1.44
Cena par (m3)75.90€

2.27EUR

TopBuve.lv
Ielikt grozā
Pievienot salīdzināšanaiSalīdzināšana lapa

  • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

  .

  Celtniecības
  kalkulators
  Uzdot
  jautājumu