DURVIS
Sākums  /   DURVIS
Laminētas durvis

Laminētas durvis

Ardurvis koka

Ardurvis koka

DURVJU FURNITŪRA

DURVJU FURNITŪRA

Specialas Durvis

Specialas Durvis

Saunas durvis

Saunas durvis

Durvis DORA

Durvis DORA
NosaukumsAugstums (mm)Platums (mm)KrāsaCena:Daudzums
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-bianco 60x200cm2000600bianco175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-bianco 70x200cm2000700bianco175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-bianco 80x200cm2000800bianco175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-bianco 90x200cm2000900bianco175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-Kapučino 60x200cm2000600Kapučino 175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-Kapučino 70x200cm2000700Kapučino 175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-Kapučino 80x200cm2000800Kapučino 175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-Kapučino 90x200cm2000900Kapučino 175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-4 Krāsa-Kapučīno 60x200cm 2000600Kapučīno175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-4 Krāsa-Kapučīno 70x200cm 2000700Kapučīno175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-4 Krāsa-Kapučīno 80x200cm 2000800Kapučīno175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-4 Krāsa-Kapučīno 90x200cm 2000900Kapučīno175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Vertikal Krāsa-Kapučino 60x200cm 2000600Kapučino175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Vertikal Krāsa-Kapučino 70x200cm 2000700Kapučino175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Vertikal Krāsa-Kapučino 80x200cm 2000800Kapučino175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Vertikal Krāsa-Kapučino 90x200cm 2000900Kapučino175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-2 Krāsa-Venge 60x200cm 2000600Venge175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-2 Krāsa-Venge 70x200cm 2000700Venge175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-2 Krāsa-Venge 80x200cm 2000800Venge175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-2 Krāsa-Venge 90x200cm 2000900Venge175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-7 Krāsa-Kapučino 60x200cm 2000600Kapučino175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-7 Krāsa-Kapučino 70x200cm 2000700Kapučino175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-7 Krāsa-Kapučino 80x200cm 2000800Kapučino175.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-7 Krāsa-Kapučino 90x200cm 2000900Kapučino175.00
DurvisTRADITION 51 durvju komp.neapstrādāta priede,825x2040 ar kārbu2040825neapstrādāta priede138.00
DurvisTRADITION 51 durvju komp.neapstrādāta priede,725x2040 ar kārbu2040725neapstrādāta priede138.00
DurvisTRADITION 51 durvju komp.neapstrādāta priede,925x2040 ar kārbu2040925neapstrādāta priede138.00
Pievienot grozam

DURVJU APLODAS AR PVC PĀRKLĀJUMU

DURVJU APLODAS AR PVC PĀRKLĀJUMU
NosaukumsAugstums (mm)Platums (mm)Cena:Daudzums
DurvisAplodes X2,5 gab.22007017.40
DurvisKārbas paplašinātājs 2.07m x 5cm2070505.23
DurvisKārbas paplašinātājs 2.07m x 15cm207015015.73
DurvisKārbas paplašinātājs 2.07m x 10cm207010010.44
DurvisKārbas paplašinātājs 2.07m x 20cm207020020.88
Pievienot grozam

Durvju Apstrādes pakalpojumi

Durvju Apstrādes pakalpojumi
NosaukumsMērv.Cena:Daudzums
DurvisAplodes piegriešana1 Komplekts (2.5 gab)9.12
DurvisDurvju bloka salikšana1 durvju komp.19.99
DurvisGropes frēzēšana bīdāmām durvīm1 gab.16.90
DurvisKārbas paplatinātāja piegriešana1 komplekts (2.5 gab.)13.50
DurvisSlēpto eņģu iefrēzēšana2 gb23.80
DurvisVērtnes piegriešana pēc individuāliem izmēriem1 griezums26.00
Pievienot grozam

Ardurvis koka

Ardurvis koka
NosaukumsAugstums (mm)Platums (mm)Cena:Daudzums
DurvisVASARNĪCU DURVIS 458 durvju komp.kreisās 90x210 ar kārbu2100900265.21
DurvisVASARNĪCU DURVIS 458 durvju komp.labās 90x210 ar kārbu2100900265.21
DurvisVASARNĪCU DURVIS 458 U82 durvju komp. kreisās ar stiklu 90x210 ar kārbu2100900265.21
DurvisVASARNĪCU DURVIS 458 U82 durvju komp.labās ar stiklu 90x210 ar kārbu2100900265.21
DurvisVASARNĪCU DURVIS I40 durvju komp. kreisās nepastrādāta priede,skujiņā 90x210 ar kārbu2100900265.21
DurvisVASARNĪCU DURVIS I40 durvju komp.labās nepastrādāta priede,skujiņā 90x210 ar kārbu2100900265.21
Pievienot grozam

Eņģes

Eņģes
NosaukumsCena:Daudzums
DurvisEņģe 100x75x2,5mm mat.crom."Tauriņš"2.13
DurvisEņģe 100x75x2,5mm mat.dz."Tauriņš"2.13
DurvisEņģe 421 100x86 OCS mat.hroms .INOVO2.13
DurvisEņģe 421 100x86 OS mat.dzeltena.INOVO2.13
Pievienot grozam

Rokturis

Rokturis
NosaukumsCena:Daudzums
DurvisAizbīdnis WC TT00110.94
DurvisCilindrs 60-KXL-12 WC sudraba mat.19.35
DurvisCilindrs 60-LXL-22 dzelt. mat.19.35
DurvisRokturis A1259 AB bronza18.00
DurvisRokturis A1259 CRM mat.hroms18.00
DurvisRokturis A1259 GM mat.dz.18.00
DurvisRokturis AH1033-7837.50
DurvisRokturis AH1067-7837.50
DurvisRokturis AH14110-7840.49
DurvisRokturis AH1466-7148.00
DurvisRokturis AH1466-7837.50
DurvisRokturis AH1492-7845.59
DurvisRokturis AL12243-78 INOX19.49
DurvisRokturis AL12358-78 INOX20.98
DurvisRokturis AL12520-78 INOX19.49
DurvisRokturis AL43A563-78 INOX19.49
DurvisRokturis PRIME 15/001 Zn DCr 40 DIY ABLOY melns hroms9.74
DurvisRokturis T046 INOX25.71
DurvisRokturis T101 INOX14.85
DurvisRokturis T104 INOX14.85
DurvisUzlika cil.atslēgai TH101/TH104 INOX7.13
Pievienot grozam

Ugunsdrošās Durvis

Ugunsdrošās Durvis
Fire grupas durvju komplektu durvis uzstāda vietās kur ir nepieciešama EI30 klases ugunsdrošÄ«ba un 35dB skaņas izolācija.
Fire durvis ar gludu virsmu ir pieejamas krāsotas un firnierētas.
NosaukumsAugstums (mm)Platums (mm)Cena:Daudzums
DurvisFIRE 810 durvju komp. ugunsdrošas,kreisā,baltas,gludas 80x210cm ar kārbu2100800309.97
DurvisFIRE 810 durvju komp. ugunsdrošas,kreisā,baltas,gludas100x210cm ar kārbu21001000309.97
DurvisFIRE 810 durvju komp. ugunsdrošas,kreisā,baltas,gludas90x210cm ar kārbu2100900309.97
DurvisFIRE 810 durvju komp. ugunsdrošas,labā,baltas,gludas 80x210cm ar kārbu2100800309.97
DurvisFIRE 810 durvju komp. ugunsdrošas,labā,baltas,gludas100x210cm ar kārbu21001000309.97
DurvisFIRE 810 durvju komp. ugunsdrošas,labā,baltas,gludas90x210cm ar kārbu2100900309.97
Pievienot grozam

Saunas durvis "SAUNA 91"

Saunas durvis "SAUNA 91"
NosaukumsAugstums (mm)Platums (mm)KrāsaCena:Daudzums
DurvisPirts (saunas) durvis 1800x700, 6mm, 2 eņģes bronza matēta1800700Bronze Matte122.21
DurvisPirts (saunas) durvis 1800x700, 8mm, 3 eņģes bronza1800700Bronza146.80
DurvisPirts (saunas) durvis 1800x700, 8mm, 3 eņģes, matēta bronza1800700Bronza Mat161.24
DurvisPirts (saunas) durvis 1900x700, 6mm, 2 eņģes bronza matēta1900700Bronze Matte122.21
DurvisPirts (saunas) durvis 1900x700, 6mm, 2 eņģes bronza, skujkoks1900700Bronza110.11
DurvisPirts (saunas) durvis 1900x700, 8mm, 3 eņģes bronza1900700Bronza158.90
Pievienot grozam

Saunas durvis "SAUNA 81"

Saunas durvis "SAUNA 81"
Durvis tiek ražotas no 8mm rūdīta stikla.
Komplektācijā iekļauta neapstrādāta priedes kārba, apaļš koka rokturis, rullÄ«šslēģis un JW715 eņģes (2gb) ŠÄ«s eņģes ļauj atvēr durvis pēc iespējas plašÄk.
Durvis ir pieejamas arÄ« ar alÄ·šÅ†a kārbu un rokturi.
Visas saunas durvis iespējams pasūtīt arī ar vertikālo vai horizontālo rokturi.
Durvju bloka izmēri: 700, 800, 900 x 1900 mm.
NosaukumsCena:Daudzums
DurvisSAUNA 81 8x19M bronzas vērtne,alkšņa kārba bez sliekšņa 790x1890mm163.35
DurvisSAUNA 81 7x19M bronzas vērtne,alkšņa kārba bez sliekšņa 690x1890mm163.35
Pievienot grozam
TopBuve+317 24860161