DURVIS
Sākums  /   DURVIS
Ardurvis koka

Ardurvis koka

DURVJU FURNITŪRA

DURVJU FURNITŪRA

Specialas Durvis

Specialas Durvis

Iekšdurvis

Iekšdurvis

Saunas durvis

Saunas durvis

Ardurvis koka

Ardurvis koka
NosaukumsAugstums (mm)Platums (mm)Cena:Daudzums
DurvisVASARNĪCU DURVIS 458 durvju komp.kreisās 90x210 ar kārbu2100900170.01
DurvisVASARNĪCU DURVIS 458 durvju komp.labās 90x210 ar kārbu2100900170.01
DurvisVASARNĪCU DURVIS 458 U82 durvju komp. kreisās ar stiklu 90x210 ar kārbu2100900170.01
DurvisVASARNĪCU DURVIS 458 U82 durvju komp.labās ar stiklu 90x210 ar kārbu2100900170.01
DurvisVASARNĪCU DURVIS I40 durvju komp. kreisās nepastrādāta priede,skujiņā 90x210 ar kārbu2100900170.01
DurvisVASARNĪCU DURVIS I40 durvju komp.labās nepastrādāta priede,skujiņā 90x210 ar kārbu2100900170.01
Pievienot grozam

Eņģes

Eņģes
NosaukumsCena:Daudzums
DurvisEņģe 100x75x2,5mm mat.crom."Tauriņš"2.13
DurvisEņģe 100x75x2,5mm mat.dz."Tauriņš"2.13
DurvisEņģe 421 100x86 OCS mat.hroms .INOVO2.13
DurvisEņģe 421 100x86 OS mat.dzeltena.INOVO2.13
Pievienot grozam

Rokturis

Rokturis
NosaukumsCena:Daudzums
DurvisAizbīdnis WC TT0017.30
DurvisCilindrs 60-KXL-12 WC sudraba mat.12.90
DurvisCilindrs 60-LXL-22 dzelt. mat.12.90
DurvisRokturis A1259 AB bronza12.00
DurvisRokturis A1259 CRM mat.hroms12.00
DurvisRokturis A1259 GM mat.dz.12.00
DurvisRokturis AH1033-7825.00
DurvisRokturis AH1067-7825.00
DurvisRokturis AH14110-7827.00
DurvisRokturis AH1466-7132.00
DurvisRokturis AH1466-7825.00
DurvisRokturis AH1492-7830.40
DurvisRokturis AL12243-78 INOX13.00
DurvisRokturis AL12358-78 INOX13.99
DurvisRokturis AL12520-78 INOX13.00
DurvisRokturis AL43A563-78 INOX13.00
DurvisRokturis PRIME 15/001 Zn DCr 40 DIY ABLOY melns hroms6.50
DurvisRokturis T046 INOX17.15
DurvisRokturis T101 INOX9.90
DurvisRokturis T104 INOX9.90
DurvisUzlika cil.atslēgai TH101/TH104 INOX3.96
Pievienot grozam

Ugunsdrošās Durvis

Ugunsdrošās Durvis
Fire grupas durvju komplektu durvis uzstāda vietās kur ir nepieciešama EI30 klases ugunsdrošÄ«ba un 35dB skaņas izolācija.
Fire durvis ar gludu virsmu ir pieejamas krāsotas un firnierētas.
NosaukumsAugstums (mm)Platums (mm)Cena:Daudzums
DurvisFIRE 810 durvju komp. ugunsdrošas,kreisā,baltas,gludas 80x210cm ar kārbu2100800246.01
DurvisFIRE 810 durvju komp. ugunsdrošas,kreisā,baltas,gludas100x210cm ar kārbu21001000246.01
DurvisFIRE 810 durvju komp. ugunsdrošas,kreisā,baltas,gludas90x210cm ar kārbu2100900246.01
DurvisFIRE 810 durvju komp. ugunsdrošas,labā,baltas,gludas 80x210cm ar kārbu2100800246.01
DurvisFIRE 810 durvju komp. ugunsdrošas,labā,baltas,gludas100x210cm ar kārbu21001000246.01
DurvisFIRE 810 durvju komp. ugunsdrošas,labā,baltas,gludas90x210cm ar kārbu2100900246.01
Pievienot grozam

APLODAS DURVIM AR PVC PĀRKLĀJUMU

APLODAS DURVIM AR PVC PĀRKLĀJUMU
NosaukumsAugstums (mm)Platums (mm)Cena:Daudzums
DurvisAplodes X2,5 gab.22007014.50
DurvisKārbas paplašinātājs 2.07m x 5cm2070504.36
DurvisKārbas paplašinātājs 2.07m x 15cm207015013.10
DurvisKārbas paplašinātājs 2.07m x 10cm20701008.70
DurvisKārbas paplašinātājs 2.07m x 20cm207020017.40
Pievienot grozam

Durvju Apstrādes pakalpojumi

Durvju Apstrādes pakalpojumi
NosaukumsMērv.Cena:Daudzums
DurvisAplodes piegriešana1 Komplekts (2.5 gab)7.60
DurvisDurvju bloka salikšana1 durvju komp.19.99
DurvisGropes frēzēšana bīdāmām durvīm1 gab.16.90
DurvisKārbas paplatinātāja piegriešana1 komplekts (2.5 gab.)13.50
DurvisSlēpto eņģu iefrēzēšana2 gb23.80
DurvisVērtnes piegriešana pēc individuāliem izmēriem1 griezums26.00
Pievienot grozam

Durvis ISTOK DOORS

Durvis ISTOK DOORS
Baltkrievijas durvju koncerna ISTOK DOORS augstas kvalitātes iekšdurvis izpildÄ«tas mÅ«sdienÄ«gā minimālisma dizainā, izgatavotas no kvalitatÄ«viem un ekoloÄ£iskiem izejmateriāliem.
Piedāvājumā 6 jauni iekšdurvju komplekti ar stiklojuma elementiem un interesantiem eko-finierējuma toņiem - "kapučino", "Neapoles Ozols", "Venge Melinga" un "PlombÄ«rs". EKO-finierējums - polipropilēna pārklājums ar koka struktÅ«ras imitāciju.
Šis pārklājums ir izturÄ«gs pret mehāniskiem bojājumiem, mitruma un tvaiku iedarbÄ«bas, draudzÄ«gs videi (uzkarstot, neizdala kaitÄ«gas vielas, nav mijiedarbÄ«bas ar mazgāšanas lÄ«dzekļiem),pārklājums neslāņojas, nedeg un nemaina krāsu pat tiešos saules staros.
Durvis un kārbas ir izgatavotas no priedes, katra detaļa ir apstrādāta atsevišÄ·i un pēc tam tās ir saliktas kopā.
Durvju vērtnes standarta izmēri: 600; 700; 800; 900mm x 2000mm.
Durvju komplektos ietilpst: vērtne, kārba, eņģes "tauriņš", slēdzene Boda 2014.
NosaukumsAugstums (mm)Platums (mm)KrāsaCena:Daudzums
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-bianco O 60x200cm2000600bianco O144.99
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-bianco O 70x200cm2000700bianco O144.99
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-bianco O 80x200cm2000800bianco O144.99
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-bianco O 90x200cm2000900bianco O144.99
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-Kapučino 60x200cm2000600Kapučino 144.99
DurvisDurvis FLUSH durvju komp. kapučīno G 60x200 cm ar kārbu2000600kapučīno78.00
DurvisDurvis FLUSH durvju komp. kapučīno G 70x200 cm ar kārbu2000700kapučīno78.00
DurvisDurvis FLUSH durvju komp. kapučīno G 80x200 cm ar kārbu2000800kapučīno78.00
DurvisDurvis FLUSH durvju komp. kapučīno G 90x200 cm ar kārbu2000900kapučīno78.00
DurvisFLUSH durvju komp. kapučīno O 60x200 cm ar kārbu2000600kapučīno89.50
DurvisFLUSH durvju komp. kapučīno O 70x200 cm ar kārbu2000700kapučīno89.50
DurvisFLUSH durvju komp. kapučīno O 80x200 cm ar kārbu2000800kapučīno89.50
DurvisFLUSH durvju komp. kapučīno O 90x200 cm ar kārbu2000900kapučīno89.50
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-Kapučino 70x200cm2000700Kapučino 144.99
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-Kapučino 80x200cm2000800Kapučino 144.99
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Horizontal-1 Krāsa-Kapučino 90x200cm2000900Kapučino 144.99
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Diagonal Krāsa-Ozols Neapolis 60x200cm 2000600Ozols Neapolis150.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Diagonal Krāsa-Ozols Neapolis 70x200cm 2000700Ozols Neapolis150.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Diagonal Krāsa-Ozols Neapolis 80x200cm 2000800Ozols Neapolis149.50
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Diagonal Krāsa-Ozols Neapolis 90x200cm 2000900Ozols Neapolis150.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Vertikal Krāsa-Kapučino 60x200cm 2000600Kapučino146.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Vertikal Krāsa-Kapučino 70x200cm 2000700Kapučino144.99
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Vertikal Krāsa-Kapučino 80x200cm 2000800Kapučino144.99
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu Vertikal Krāsa-Kapučino 90x200cm 2000900Kapučino144.99
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-2 Krāsa-Venge Melinga 60x200cm 2000600Venge Melinga152.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-2 Krāsa-Venge Melinga 70x200cm 2000700Venge Melinga152.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-2 Krāsa-Venge Melinga 80x200cm 2000800Venge Melinga152.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-2 Krāsa-Venge Melinga 90x200cm 2000900Venge Melinga152.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-3 Krāsa-Kapučino 60x200cm 2000600Kapučino152.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-3 Krāsa-Kapučino 70x200cm 2000700Kapučino152.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-3 Krāsa-Kapučino 80x200cm 2000800Kapučino152.00
DurvisDurvis ar ECO-Finierējumu MIX-3 Krāsa-Kapučino 90x200cm 2000900Kapučino152.00
DurvisTRADITION 51 durvju komp.neapstrādāta priede,725x2040 ar kārbu2040725neapstrādāta priede97.99
DurvisTRADITION 51 durvju komp.neapstrādāta priede,825x2040 ar kārbu2040825neapstrādāta priede97.99
DurvisTRADITION 51 durvju komp.neapstrādāta priede,925x2040 ar kārbu2040925neapstrādāta priede97.99
Pievienot grozam

Saunas durvis "SAUNA 81"

Saunas durvis "SAUNA 81"
Durvis tiek ražotas no 8mm rūdīta stikla.
Komplektācijā iekļauta neapstrādāta priedes kārba, apaļš koka rokturis, rullÄ«šslēģis un JW715 eņģes (2gb) ŠÄ«s eņģes ļauj atvēr durvis pēc iespējas plašÄk.
Durvis ir pieejamas arÄ« ar alÄ·šÅ†a kārbu un rokturi.
Visas saunas durvis iespējams pasūtīt arī ar vertikālo vai horizontālo rokturi.
Durvju bloka izmēri: 700, 800, 900 x 1900 mm.
NosaukumsCena:Daudzums
DurvisSAUNA 81 8x19M bronzas vērtne,alkšņa kārba bez sliekšņa 790x1890mm112.00
DurvisSAUNA 81 7x19M bronzas vērtne,alkšņa kārba bez sliekšņa 690x1890mm112.00
Pievienot grozam
TopBuve+317 24860161