0
TopBuve+317 24860161

Categories
Par mums

Interneta veikals TopBuve piedāvā plašu preču klāstu ar bÅ«vmateriāliem, apdares materiāliem un preces mājai. Mēs piegādājam preces visā Latvijā un ārpus tās, garantējot laicÄ«gu pasÅ«tÄ«juma izpildi.

Topbuve katalogā mēs piedāvājam Jums produkciju no pašiem populārākajiem ražotājiem kā Rockwool, Paroc, Knauf, Sakret, Ceresit, Bolix, Sadolin un daudziem citiem, ko JÅ«s viegli atradÄ«siet izmantojot mÅ«su mājaslapu. Tik pat viegli varēsiet pievienot grozam JÅ«su izvēlētās preces un ātri noformēt JÅ«su pasÅ«tÄ«jumu.

Mēs pieņemam pasÅ«tÄ«jumus pa telefonu un E-pastu - jebkurš ērts priekš klienta pasÅ«tÄ«juma veids ir mums pieņemams.

topbuve.lv strāda 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, lai palīdzētu Jums attīstīt Jūsu būvniecības biznesu, veikt remontdarbus visaugstākajā profesionālā līmenī vai tikt galā ar tādu grūtībām pilnu lietu kā remonts savām rokām.

Galvenās priekšrocÄ«bas strādājot ar mums Topbuve

ElastÄ«ga cenu politika, plašs pakalpojumu klāsts un kvalitatÄ«vs serviss atšÄ·ir veikalu Topbuve no mÅ«su konkurentiem.
MÅ«su priekšrocÄ«bu stÅ«rakmeņi ir:

- Pieejamas cenas;
- TiešÄs preču piegādes no ražotājiem-izplatÄ«tājiem;
- LÄ«gumi ar kurjerfirmām, lai nodrošinātu operatÄ«vu un kvalitatÄ«vu piegādi;
- Pieredzes bagāti konsultanti-pārdevēji, lai piedāvātu Jums profesionālu palīdzību noformējot pasūtījumu;

Uzticamas attiecības ar ražotājiem-izplatītājiem ļauj mums izpildīt laicīgas piegādes visam mūsu preču klāstam. Pateicoties vairumtirdzniecības cenām, mūsu TopBuve klientiem ir iespēja iegādāties jebkuru preci no interneta veikala kataloga par visizdevīgāko cenu.

MÅ«su plašo papildpakalpojumu klāstu no piegādes lÄ«dz pasÅ«tÄ«juma izkraušanai, JÅ«s varēsiet saņemt izdarot pasÅ«tÄ«jumu no jebkuras Latvijas vietas.

topbuve konsultanti - labākie speciālisti bÅ«vniecÄ«bas un remonta sfērā. MÅ«su darbiniekiem vienmēr ir prieks sniegt kvalificētu un profesionālu palÄ«dzÄ«bu, jebkuras preces izvēlē, konsultējot JÅ«s caur telefonu vai E-pastu, jautājumos, kas saistÄ«ti ar pielietojuma tehnoloÄ£ijām un priekšrocÄ«bām, kas saistÄ«ti ar JÅ«su interesējošo preci.

Topbuve - būvējam kopā

Topbuve.lv klienti var pārliecināti ne tikai par kvalitatÄ«vu apkalpošanu, pieejamām cenām un laicÄ«gu piegādi, bet arÄ« uz detalizētām konsultācijām jautājumos, kas saistÄ«ti ar bÅ«vniecÄ«bu un remontu.

🔨
Celtniecības
kalkulators