0
TopBuve+317 24860161

Categories
ROOFING MATERIALS
IKO BITUMEN SHINGLES
IKO ARMOURSHIELD BITUMEN SHINGLES
Iko bituminous shingles ArmourShield 26 - Grey ēnots, 3m2

Product Code: 11-3098

Iko bituminous shingles ArmourShield 26 - Grey ēnots, 3m2

Description:

Iko bituminous shingles ArmourShield 26 - Grey ēnots, 3m2

Iko bitumena šindeļi ArmourShield. ArmourShield šindelis dzÄ«vojamām un rÅ«pniecÄ«bas ēkām ar jumta slÄ«pumu no 15o lÄ«dz 90o. TehnoloÄ£iski uzlabots pašlÄ«mējošs bituma šindelis. ŠÄ« augstvērtÄ«gā bituma šindeļu seguma faktÅ«ra atgādina bišu šÅ«nas. Ar Ä«pašu bituma slāni pārklāta stikla šÄ·iedras bāze nodrošina ilglaicÄ«gu aizsardzÄ«bu. ArmourShield šindeli veido piesÅ«cināta stikla bāze, kas no abām pusēm apstrādāta ar oksidētu bitumu. Apakšpusē uzklāts lÄ«mes slānis un noņemama lenta virs tā. Garantija 20 gadi.

IKO ir pasaules lÄ«deris asfalta un bitumena hidroizolācijas produktu ražošanā. Jau kopš 1951. gada IKO ražo bitumena šindeļus un par prioritāti tika izvirzÄ«ta produkcijas kvalitāte un klientu serviss. Lielie ražošanas apjomi ir ļāvuši veidot rÅ«pnÄ«cas ar noteiktu specializāciju, apgādājot pārējos uzņēmumus ar kvalitatÄ«viem izejmateriāliem un tas ir galvenais nosacÄ«jums augstvērtÄ«ga gala produkta radÄ«šanai. IKO grupas galvenā mÄ«tne atrodas Albertā, Kanādā, tās ražotnes izvietotas gan Ziemeļamerikā, gan Eiropā.

IKO šindeļi tiek plaši lietoti privātmājām, komerciālos un industriālos objektos daudzās valstÄ«s visā pasaulē. Tie ražoti izmantojot kvalitatÄ«vākos materiālus un jaunākās tehnoloÄ£ijas, atbilstoši ISO prasÄ«bām. Šindeļi ir viens no visvairāk izmantotajiem dzÄ«vojamo ēku jumtu materiāliem pasaulē.

- nelielais svars pieļauj vieglākas jumta uzbūves un ievērojami samazina konstrukcijas izmaksas,
- nav nepieciešami specifiski un dārgi palÄ«gmateriāli,
- neietekmējas no tādiem ārējiem faktoriem kā rÅ«sa, ēkas dabiska sēšanās, stiprs vējšs,
- pateicoties to pielāgojamÄ«bai un piemērošanās spējai, arhitektu un dizaineru ierobežojošais faktors ir tikai viņu pašu iztēle; šindeļi lieliski nodemonstrē savu pārākumu sarežģītu jumtu konstrukciju gadÄ«jumos, uzstādÄ«šanas vieglums un mazais zudums, padara tos par ideālu jumta materiālu,
- ir pieejama dažādu krāsu, formu un fakturas šindeļu izvēle atbilstoši ikvienas ēkas unikalitātei un tās apkārtnei
- šindeļu jumti lielā mērā absorbē troksni, kas rodas no lietus vai krusas

Length (mm)1000
Width (mm)318
Iepakojumā (m2)3

Price per m2

9.11 €

27.34€EUR

TopBuve.lv
cartval

    Available Options

    🔨
    Celtniecības
    kalkulators