TOPBUVE.LV
0
TopBuve+317 24860161

Categories
ROOFING MATERIALS
MELTING FLAT ROOFS
BIPOL STANDART CLASS SBS MODIFIED UZKAUSĒJAMAIS MATERIAL
Technonicol Bipol ERC 3,0, flat roofing, underlay 15m2

Product Code: 11-2315

Technonicol Bipol ERC 3,0, flat roofing, underlay 15m2

Description

Technonicol Bipol ERC 3,0, flat roofing, underlay 15m2

Technonicol Bipol standart jumta seguma virskārta pārklāta ar lielgraudu minerālu kaisījumu, apakšējā kārta – ar polietilēna plēvi. Šis segums izmantojams ierīkojot divkārtainu plakanā jumta hidroizolācijas sistēmu. BIPOL ērti izmantojams arī kā remonta materiāls bojātiem plakano jumtu segumiem. Zemākas cenas šim jumta seguma materiālam mūsu būvmateriālu interneta veikalā.

Kompānija TechnoNICOL ražo ļoti plašu spektru uzkausējamo jumta un hidroizolācijas ruļļveida materiālu. Tie ir polimēru-bitumena materiāli, kurus ražo, izmantojot tikai vislabākās izejvielas un modernākās iekārtas, pēc vispilnīgākajām tehnoloģijām. Kompānijas TechnoNICOL ražotajiem materiāliem ir lieliska reputācija, ko apliecina to izmantošanas pieredze vislielākajos un visnozīmīgākajos objektos visā valstī.

Ruļļveida materiāli pieder pie „mīksto jumta segumu” grupas. Tās ir rullī satītas materiāla sloksnes. Sloksnes tiek ražotas apmēram 1000 mm platas un no 7 līdz 20 m garas, sloksnes garumu nosaka materiāla biezums, kas parasti ir 1,0-6,0 mm.

Ruļļveida materiāli var nodrošināt ūdensnecaurlaidību pat nulles slīpuma gadījumā, bet ieteicamā slīpuma augšējā robeža ir 45-50°С. Mūsdienu ruļļveida materiālu jumta klājums parasti ir divkārtu. Tāpēc izdala augšējās un apakšējās kārtas materiālus. 1 m2 jumta klājuma svars atkarībā no materiāla veida un kārtu skaita ir apmēram 5-12 kg.

Length (mm)15000
Width (mm)1000
Thickness (mm)2.5
Lokanība (C°)-15
laukums (m2)15

Price per m2

2.82 €

42.30EUR

TopBuve.lv
cartval
cartvals

    Available Options

    Celtniecības
    kalkulators
    Uzdot
    jautājumu