0
TopBuve+317 24860161

Categories
ROOFING MATERIALS
MELTING FLAT ROOFS
BIPOL STANDART CLASS SBS MODIFIED UZKAUSĒJAMAIS MATERIAL
Technonicol Bipol ERC 3,0, flat roofing, underlay 15m2

Product Code: 11-2315

Technonicol Bipol ERC 3,0, flat roofing, underlay 15m2

Description:

Technonicol Bipol ERC 3,0, flat roofing, underlay 15m2

Technonicol Bipol standart jumta seguma virskārta pārklāta ar lielgraudu minerālu kaisÄ«jumu, apakšÄ“jā kārta – ar polietilēna plēvi. Šis segums izmantojams ierÄ«kojot divkārtainu plakanā jumta hidroizolācijas sistēmu. BIPOL ērti izmantojams arÄ« kā remonta materiāls bojātiem plakano jumtu segumiem. Zemākas cenas šim jumta seguma materiālam mÅ«su bÅ«vmateriālu interneta veikalā.

Kompānija TechnoNICOL ražo ļoti plašu spektru uzkausējamo jumta un hidroizolācijas ruļļveida materiālu. Tie ir polimēru-bitumena materiāli, kurus ražo, izmantojot tikai vislabākās izejvielas un modernākās iekārtas, pēc vispilnÄ«gākajām tehnoloÄ£ijām. Kompānijas TechnoNICOL ražotajiem materiāliem ir lieliska reputācija, ko apliecina to izmantošanas pieredze vislielākajos un visnozÄ«mÄ«gākajos objektos visā valstÄ«.

Ruļļveida materiāli pieder pie „mÄ«ksto jumta segumu” grupas. Tās ir rullÄ« satÄ«tas materiāla sloksnes. Sloksnes tiek ražotas apmēram 1000 mm platas un no 7 lÄ«dz 20 m garas, sloksnes garumu nosaka materiāla biezums, kas parasti ir 1,0-6,0 mm.

Ruļļveida materiāli var nodrošināt Å«densnecaurlaidÄ«bu pat nulles slÄ«puma gadÄ«jumā, bet ieteicamā slÄ«puma augšÄ“jā robeža ir 45-50°Ð¡. MÅ«sdienu ruļļveida materiālu jumta klājums parasti ir divkārtu. Tāpēc izdala augšÄ“jās un apakšÄ“jās kārtas materiālus. 1 m2 jumta klājuma svars atkarÄ«bā no materiāla veida un kārtu skaita ir apmēram 5-12 kg.

Length (mm)15000
Width (mm)1000
Thickness (mm)2.5
Lokanība (C°)-15
laukums (m2)15

Price per m2

2.82 €

42.30€EUR

TopBuve.lv
cartval

    Available Options

    🔨
    Celtniecības
    kalkulators