0
TopBuve+317 24860161

Categories
ROOFING MATERIALS
MONIER ROOF TILES
MONIER RUBIN 13V TILES
Monier Rubin 13V, a row of tile 2, glazēts, black

Product Code: 11-4917

Monier Rubin 13V, a row of tile 2, glazēts, black

Description:

Monier Rubin 13V, a row of tile 2, glazēts, black

Šie ir visvairāk pārdotie dakstiņi Vācijā. Rubin 13V dakstiņiem ir izteikts, klasiski elegants izskats un dizains, kas daudzām mājām liks izskatÄ«ties perfekti. Tiem ir pieņemama, bet ne zema cena.

Platums 275 mm, garums 435 mm
Celtniecības platums 224 mm
Latojuma solis 330-360 mm
Dakstiņi uz paletes 288 gb, iepakojumā 6 gb
Vidējais patēriņš 13 gb/m2
Min. jumta slÄ«pums : 14°

DAKSTIŅI Māls ir klasisks dakstiņu jumtu materiāls. Tas ir izturÄ«gs, ilgmūžīgs un dabisks materiāls. Māla dakstiņu jumts var izturēt plašas temperatÅ«ras svārstÄ«bas un, atšÄ·irÄ«bā no citiem klasiskiem un dabiskiem jumtu segumu materiāliem kā, piemēram, koks, māls nebojājas un to neapdraud kaitēkļi vai mikroorganismi. Pēdējos gados ar mālu sāk konkurēt “jauni” materiāli. Viens no tiem ir betons, kas ir ļoti funkcionāls jumtu segumu materiāls. Dakstiņi veidoti tā, lai lietus un sniegs notecētu vai noslÄ«dētu zemē, tādēļ dakstiņu jumtam jābÅ«t noteiktam slÄ«pumam, kas veido vismaz 14° leņķi, savādāk pastāv risks, ka mitrums iekļūs zem dakstiņiem. Šis minimālais nepieciešamais slÄ«pums ir atšÄ·irÄ«gs dažādiem dakstiņu veidiem. Lai noskaidrotu, kas nepieciešams jÅ«su mājas jumtam, sazinieties ar jumtu segumu tirgotāju vai jumtu meistaru.

KAS ATRODAS ZEM DAKSTIŅIEM? Dakstiņi balstās uz koka latojuma, kas piestiprināts pie jumta konstrukcijas. Dakstiņi ir savstarpēji pieāķēti un notur viens otru virzienā no apakšas uz augšu. Lai palielinātu izturÄ«bu pret sliktiem laika apstākļiem, dakstiņi tiek piestiprināti pie latojuma ar stiprinājumiem, naglām un skrÅ«vēm. Kā tas tiek darÄ«ts, atkarÄ«gs no dakstiņu veida un tā, cik stiprām vēja brāzmām jumts ir pakļauts. Latojums atrodas uz zemseguma.

SPECIĀLIE DAKSTIŅI Speciālie dakstiņi nepieciešami jumta korei un dzegām. Ir arÄ« speciālie dakstiņi jumta izvadiem. Dzegas dakstiņi ļauj jumtu padarÄ«t izturÄ«gāku – dakstiņi klāj dzegu, aizstājot koka vējadēli. Ir daudz risinājumu, kas jÅ«su mājas jumtu padarÄ«s izturÄ«gāku un drošÄku.

ORIÄ¢INĀLĀS DETAÄ»AS JUMTAM Jumts nekad nav stiprāks par tā vājāko punktu. Tieši tādēļ MONIER speciālisti veltÄ«juši lielu laiku ikvienas detaļas izpētei. Ikviens speciālais dakstiņš un aksesuārs tiek pārbaudÄ«ts ne tikai atbilstoši sava mērÄ·a funkcijām, bet arÄ« vai tas darbojas saskaņā ar jumtu kā veselumu. VienkāršÄkais veids, kā iegÅ«t jumtu ar funkcionalitātes garantiju, ir iegādāties MONIER jumta risinājumu.

DROŠÄªBA JÅ«s esat atbildÄ«gs par tiem cilvēkiem, kas atrodas uz jumta, piemēram, par skursteņslauÄ·iem, TV antenu uzstādÄ«tājiem u. tml. Ja jumtam nav drošÄ«bas aprÄ«kojuma, viņi var atteikties doties uz jumta. DrošÄ«bas aprÄ«kojums ir iekļauts jumta risinājumā, piemēram, sniega aiztures, pakāpieni, tiltiņi, kāpnes un citi drošÄ«bas elementi, kas noteikti bÅ«vniecÄ«bas normatÄ«vos.

Length (mm)430
Width (mm)258
TipsMāla

Price per m2

31.59 €

2.73€EUR

TopBuve.lv
cartval

    Available Options

    🔨
    Celtniecības
    kalkulators