FASĀDES MATERIĀLI
DEKORATĪVIE APMETUMI
EKOFLEKS - DEKORATĪVAIS APMETUMS
AL52 EKOFLEKS - Dekoratīvais apmetums ar faktūru "ķirmjveida
Sākums
 / FASĀDES MATERIĀLI
 / DEKORATĪVIE APMETUMI
EKOFLEKS - DEKORATĪVAIS APMETUMS
AL52 EKOFLEKS - Dekoratīvais apmetums ar faktūru "ķirmjveida

AL52 EKOFLEKS - Dekoratīvais apmetums ar faktūru "ķirmjveida

Preces Kods: 11-17336

40.46EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Biezums (mm)3.0

Preces apraksts:

AL52 EKOFLEKS - Dekoratīvais apmetums ar faktūru "ķirmjveida

Plānkārtas akrila dekoratīvais apmetums ar “ķirmjveida” faktūru, paredzēts ēku dekoratīvai apdarei iekštelpās un ārpusē.

Laba adhēzija pie pamatnēm

Izturīgs pret mazgāšanu un atmosfēras iedarbību

Izturīgs pret triecienslodzi

Tvaikcaurlaidīgs un hidrofobs

Ekoloģiski tīrs

 

Pielietošana
Akrila apmetums Ekofleks AL52 paredzēts ārējai un iekšējai ēku virsmu dekoratīvai apdarei. Tiek lietots uz visām līdzenajām, minerālajām virsmām, tādām kā betons, putubetons, keramzītbetons, apmestas virsmas, ģipsis, ģipškartona plāksnes, skaidu plāksnes utt. Īpaši efektīvs, pielietojot saistīto siltināšanas sistēmu. Piemīt laba izturība pret sārmu iedarbību.

Lietošanas instrukcija
Virsmai jābūt līdzenai, sausai un tīrai, bez tauku, eļļas, vaska un citiem adhēziju mazinošiem traipiem, kā arī bez redzamiem bojājumiem, iedobumiem vai iespiedumiem. Veco krāsu kārtu atlikumi ir jānotīra. Ģipša virsmas, ģipša plāksnes un skaidu plāksnes jāapstrādā ar grunti Ekofleks GL25. Vecas un porainas virsmas vispirms tiek nogruntētas ar grunti Ekofleks GL27. Gadījumā, ja ir parādījusies sēnīte vai pelējums, bojātās vietas apstrādāt ar antibakteriālo grunti Ekofleks GL29. Pirms dekoratīvā apmetuma uzklāšanas virsma ir jānogruntē ar gruntskrāsu zem dekoratīvā apmetuma Ekofleks GL33. Dekoratīvo apmetumu drīkst klāt uz virsmas tikai pēc pilnīgas Ekofleks GL33 nožūšanas. Pirms lietošanas dekoratīvais apmetums Ekofleks AL52 ir kārtīgi jāsamaisa, līdz iegūstat viendabīgu masu. Atkarībā no lietošanas apstākļiem maisījuma konsistenci var mainīt, pielejot nelielu daudzumu tīra ūdens un atkārtoti kārtīgi samaisot. Dekoratīvais apmetums tiek uzklāts uz sagatavotām virsmām ar gludu, nerūsējošu rīvdēli, 600 leņķī. Kārtas biezumam ir jāatbilst grauda lielumam. Apmetuma atlikumi ir jānoņem un jāsajauc spainī. Kad apmetums vairs nelīp pie instrumenta, virsma jāpierīvē ar plastmasas rīvdēli. Faktūra tiek veidota ar apļveida rīvdēļa kustībām. Dekoratīvais apmetums ir jāuzklāj pēc metodes “mitrs pa mitru”, nepieļaujot norīvētās virsmas nožūšanu pirms kārtējās kārtas uzklāšanas. Darbi pie vienas virsmas jāveic nepārtraukti. Darbu veikšanas un materiāla nožūšanas laikā  apmesto virsmu pasargāt no tiešo saules staru, lietus un stipra vēja iedarbības. Nav pieļaujams lietot sarūsējušus instrumentus un taru. Materiālu nedrīkst sajaukt ar citiem dekoratīvajiem apmetumiem un krāsām. Instrumenti ir jānomazgā ar ūdeni uzreiz pēc darbu veikšanas. Sacietējušo dekoratīvo apmetumu var notīrīt tikai mehāniski.

Lietošanas un glabāšanas nosacījumi
Darbus veikt pie pamatņu temperatūras no +50С līdz +350С. Glabāt oriģinālajā iepakojumā, telpā ar pastāvīgu temperatūru no +50С līdz +350С. Transportējot pasargāt no sasalšanas. Derīguma termiņš – 12 mēneši no izgatavošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma.

Utilizācijas instrukcija
Materiālu nedrīkst noskalot kanalizācijā un pieļaut tā nokļūšanu notekūdeņos. Plastmasas iepakojumu ieteicams utilizēt speciālos plastmasai domātos konteineros. Pēc nožūšanas materiāla atlikumus var utilizēt kā celtniecības atkritumus vai vecās krāsas, arī kā saimniecības atkritumus.

Drošības noteikumi
Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Gadījumā, ja produkts ir nokļuvis acīs, nekavējoties  izskalot acis ar lielu daudzumu ūdens un griezties pie ārsta pēc medicīniskās palīdzības.

Tehniskie dati
Sastāvs:Ūdens polimēru dispersija, modificējošās piedevas, minerālie aizpildītāji
Korekcijas laiks:ap 20 minūtēm
Blīvums:1,80 – 1,85 g/сm3
Krāsa:180 krāsu toņi
Pamatnes un gaisa temperatūra:no +50С līdz +350С
Nožūšanas laiks:no 12 līdz 36 stundām
Patēriņš: 
2,0mm 
3,0mm
no 2,6 līdz 2,8 kg/m2 
no 3,6 līdz 3,8 kg/m2
Derīguma termiņš:12 mēneši
Iepakojums:30kg
Ražots Latvijā

    • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    • Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu
    TopBuve+317 24860161