FASĀDES MATERIĀLI
GRUNTIS
Ekofleks Bauprimer GL21 Virsmu nostiprinoša grunts 5L
Sākums
 / FASĀDES MATERIĀLI
GRUNTIS
Ekofleks Bauprimer GL21 Virsmu nostiprinoša grunts 5L

Ekofleks Bauprimer GL21 Virsmu nostiprinoša grunts 5L

Preces Kods: 11-17273

7.27 €EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Tilpums (L)5

Preces apraksts:

Ekofleks Bauprimer GL21 Virsmu nostiprinoša grunts 5L

Pielietošana
Virsmu piesÅ«cinoša grunts Ekofleks GL21 ir paredzēta sienu un griestu virsmu gruntēšanai iekštelpās pirms špaktelēšanas un apmetuma uzklāšanas, krāsošanas un dažādu veidu tapešu pielÄ«mēšanas. Tiek pielietota šÄdiem pamatnes veidiem: cementa un betona sienas un griesti; cementa, Ä£ipša apmetums; Ä£ipškartons. Neizmantot koka un metāla virsmu gruntēšanai.
Lietošanas instrukcija
Virsmai jābÅ«t nesošai, izturÄ«gai un bez bojājumiem. Atslāņojušos slāņus, kuri nav izturÄ«gi pret slodzi ir pilnÄ«bā jānoņem mehāniski. Virsmu nožāvēt un attÄ«rÄ«t no putekļiem un netÄ«rumiem, kuri samazina adhēziju un iesÅ«kšanās spējas (tauki, eļļa, vasks, bitums utt.). BioloÄ£iskās korozijas gadÄ«jumā virsmas bioloÄ£iskos veidojumus vai mikroorganismus nepieciešams noņemt ar metāla birsti un apstrādāt ar antibakteriālo lÄ«dzekli Ekofleks GL29 atbilstoši instrukcijai. Nav pieļaujama produkta uzklāšana sasalušÄm virsmām! Pirms lietošanas Ekofleks GL21 ir nepieciešams kārtÄ«gi samaisÄ«t. Uzklāt uz virsmas ar otu vai rullÄ«ti. Stipri iesÅ«cošai virsmai grunti var uzklāt divās kārtās. Turpmākos darbus veikt tikai pēc produkta pilnÄ«gas nožūšanas. Instrumentus nomazgāt ar Å«deni uzreiz pēc darbu veikšanas. Nožuvušos grunts pilienus var notÄ«rÄ«t ar organisku šÄ·Ä«dinātāju.
Lietošanas un glabāšanas nosacÄ«jumi
Darbus veikt pie pamatņu temperatÅ«ras no +50С lÄ«dz +350С. Glabāt oriÄ£inālajā iepakojumā, telpā ar pastāvÄ«gu temperatÅ«ru no +50С lÄ«dz +350С. Transportējot pasargāt no sasalšanas. DerÄ«guma termiņš - 12 mēneši no izgatavošanas datuma, kas norādÄ«ts uz iepakojuma.
Utilizācijas instrukcija
Materiālu nedrÄ«kst noskalot kanalizācijā un pieļaut tā nokļūšanu notekÅ«deņos. Plastmasas iepakojumu ieteicams utilizēt speciālos plastmasai domātos konteineros. Pēc nožūšanas materiāla atlikumus var utilizēt kā celtniecÄ«bas atkritumus vai vecās krāsas, arÄ« kā saimniecÄ«bas atkritumus.
DrošÄ«bas noteikumi
Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Gadījumā, ja produkts ir nokļuvis acīs, nekavējoties izskalot acis ar lielu daudzumu ūdens un griezties pie ārsta pēc medicīniskās palīdzības.
Tehniskie dati
Sastāvs:Ūdens polimēru dispersija, modificējošÄs piedevas
Krāsa:Bezkrāsas
Pamatnes un gaisa temperatūra:no +50С līdz +350С
Nožūšanas laiks:no 4 lÄ«dz 6 stundām
Patēriņš:no 0,1 lÄ«dz 0,2 l/m2 atkarÄ«bā no virsmas porainÄ«bas
DerÄ«guma termiņš:12 mēneši
Iepakojums:5L; 10L;
Ražots Latvijā

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161