FASĀDES MATERIĀLI
GRUNTIS
GL23 EKOFLEKS - Beton-kontakts 1kg
Sākums
 / FASĀDES MATERIĀLI
GRUNTIS
GL23 EKOFLEKS - Beton-kontakts 1kg

GL23 EKOFLEKS - Beton-kontakts 1kg

Preces Kods: 11-17275

3.98 €EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Tilpums (L)1

Preces apraksts:

GL23 EKOFLEKS - Beton-kontakts 1kg

Paredzēta blÄ«vu pamatņu ar vāju uzsÅ«kšanas spēju 
sagatavošanai pirms špaktelēšanas un apmetuma uzklāšanas.

Satur kvarca graudu

Nostiprina pamatnes virsmu

Palielina adhēziju pie pamatņu virsmām

Izturīga pret sārmu iedarbību

Ekoloģiski tīra

 
Pielietošana
Grunts Beton-kontakts Ekofleks GL23 ir paredzēta blÄ«vu virsmu ar vāju uzsÅ«kšanās spēju nogruntēšanai pirms špaktelēšanas un plānkārtas apmetuma uzklāšanas. Satur kvarca aizpildÄ«tāju ar vidējo grauda frakciju 0,5 mm. Tiek lietota sienu, grÄ«du un griestu virsmu apstrādei iekštelpās. Ārpusē tiek lietota uz visām tÄ«rajām minerālajām sienu un griestu virsmām. PiemÄ«t lieliska adhēzija praktiski pie visām celtniecÄ«bas virsmām. IzturÄ«ga pret sārmu iedarbÄ«bu. Atvieglo darbu izpildi.
Lietošanas instrukcija
Virsmai jābÅ«t nesošai, izturÄ«gai un bez bojājumiem. Atslāņojušos slāņus vai krāsu, kuri nav izturÄ«gi pret slodzi ir pilnÄ«bā jānoņem mehāniski. Virsmu nožāvēt un attÄ«rÄ«t no putekļiem un netÄ«rumiem, kuri samazina adhēziju un iesÅ«kšanās spējas (tauki, eļļa, vasks, bitums utt.). BioloÄ£iskās korozijas gadÄ«jumā virsmas bioloÄ£iskos veidojumus vai mikroorganismus nepieciešams noņemt ar metāla birsti un apstrādāt ar antibakteriālo lÄ«dzekli Ekofleks GL29 atbilstoši instrukcijai. Nav pieļaujama produkta uzklāšana sasalušÄm virsmām! Veco keramikas flīžu gruntēšanai izmantot tikai sausās telpās. Pirms lietošanas Ekofleks GL23 ir nepieciešams kārtÄ«gi samaisÄ«t. Uzklāt uz virsmas ar otu vai rullÄ«ti. Turpmākos darbus veikt tikai pēc produkta pilnÄ«gas nožūšanas. Instrumentus nomazgāt ar Å«deni uzreiz pēc darbu veikšanas. Nožuvušos grunts pilienus var notÄ«rÄ«t ar organisku šÄ·Ä«dinātāju.
Lietošanas un glabāšanas nosacÄ«jumi
Darbus veikt pie pamatņu temperatÅ«ras no +50С  lÄ«dz +350С.
Glabāt oriÄ£inālajā iepakojumā un telpās, kurās pastāvÄ«gā temperatÅ«ra ir no +50С lÄ«dz +350С. Transportējot pasargāt no sasalšanas. DerÄ«guma termiņš 12 mēneši no izgatavošanas datuma, kurš norādÄ«ts uz iepakojuma.
Utilizācijas instrukcija
Materiālu nedrÄ«kst noskalot kanalizācijā un pieļaut tā nokļūšanu notekÅ«deņos. Plastmasas iepakojumu ieteicams utilizēt speciālos plastmasai paredzētos konteineros. Pēc nožūšanas materiāla atlikumus var utilizēt kā celtniecÄ«bas vai saimniecÄ«bas atkritumus.
DrošÄ«bas noteikumi
Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Gadījumā, ja produkts ir nokļuvis acīs, nekavējoties izskalot acis ar lielu daudzumu ūdens un griezties pie ārsta pēc medicīniskās palīdzības.
Tehniskie dati
Sastāvs:Ūdens polimēru dispersija, modificējošÄs piedevas,minerālie aizpildÄ«tāji
Struktūra:Rupja, graudaina. Vidēja grauda frakcija 0,5 mm
Krāsa:Rozā
Pamatnes un gaisa temperatūra:no +50С līdz +350С
Nožūšanas laiks:no 3 lÄ«dz 6 stundām
Patēriņš:no 0,2 lÄ«dz 0,45 kg/m2 atkarÄ«bā no virsmas porainÄ«bas
DerÄ«guma termiņš:12 mēneši
Iepakojums:1kg; 5kg; 10kg; 20kg
Ražots Latvijā

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161