FASĀDES MATERIĀLI
GRUNTIS
GL24 EKOFLEKS - Grunts mitrumuzsūcošām pamatnēm Stuckprimer
Sākums
 / FASĀDES MATERIĀLI
GRUNTIS
GL24 EKOFLEKS - Grunts mitrumuzsūcošām pamatnēm Stuckprimer

GL24 EKOFLEKS - Grunts mitrumuzsūcošām pamatnēm Stuckprimer

Preces Kods: 11-17289

22.45EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Tilpums (L)5

Preces apraksts:

GL24 EKOFLEKS - Grunts mitrumuzsūcošām pamatnēm Stuckprimer

Paredzēta porainu, stipri uzsūcošu pamatņu gruntēšanai.

Samazina pamatņu uzsūkšanas spēju

Palielina adhēziju pie pamatņu virsmām

Izturīga pret sārmu iedarbību

Tvaikcaurlaidīga

Ekoloģiski tīra

 
Pielietošana
Grunts Ekofleks GL24 Stuckprimer ir paredzēta porainu, stipri uzsūcošu virsmu gruntēšanai, tādu kā gāzbetona bloki, keramzītbetona bloki un silikātķieģeli, pirms ģipša un cementa apmetumiem. Grunts Ekofleks GL24 Stuckprimer samazina un izlīdzina pamatņu uzsūkšanās spēju, kā arī tai piemīt augstas salīmēšanas īpašības.
Lietošanas instrukcija
Virsmai jābūt nesošai, izturīgai un bez bojājumiem. Atslāņojušos slāņus, kuri nav izturīgi pret slodzi ir pilnībā jānoņem mehāniski. Virsmu nožāvēt un attīrīt no putekļiem un netīrumiem, kuri samazina adhēziju un iesūkšanās spējas (tauki, eļļa, vasks, bitums utt.). Nav pieļaujama produkta uzklāšana uz sasalušām virsmām! Pirms lietošanas Ekofleks GL24 atšķaidīt ar ūdeni proporcijā no 1:1 līdz 1:3 un kārtīgi samaisīt. Uzklāt uz virsmas ar otu vai rullīti. Stipri iesūcošai virsmai grunti var uzklāt divās kārtās. Turpmākos darbus veikt tikai pēc produkta pilnīgas nožūšanas. Instrumentus nomazgāt ar ūdeni uzreiz pēc darbu veikšanas. Nožuvušos grunts pilienus var notīrīt ar organisku šķīdinātāju.
Lietošanas un glabāšanas nosacījumi
Darbus veikt pie pamatņu temperatūras no + 50С līdz +350С.
Glabāt oriģinālajā iepakojumā, telpā ar pastāvīgu temperatūru no + 50С līdz + 350С. Transportējot pasargāt no sasalšanas. Derīguma termiņš - 12 mēneši no izgatavošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma.
Utilizācijas instrukcija
Materiālu nedrīkst noskalot kanalizācijā un pieļaut tā nokļūšanu notekūdeņos. Plastmasas iepakojumu ieteicams utilizēt speciālos plastmasai domātos konteineros. Pēc nožūšanas materiāla atlikumus var utilizēt kā celtniecības vai saimniecības atkritumus.
Drošības noteikumi
Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Gadījumā, ja produkts ir nokļuvis acīs, nekavējoties izskalot acis ar lielu daudzumu ūdens un griezties pie ārsta pēc medicīniskās palīdzības.
Tehniskie dati
Sastāvs:Ūdens polimēru dispersija, modificējošās piedevas
Krāsa:Dzeltenā
Atšķaidīšana:no 1:1 līdz 1:3
Pamatnes un gaisa temperatūra:no +50С līdz +350С
Nožūšanas laiks:no 3 līdz 6 stundām
Patēriņš:~0,1 l/m2 (koncentrāta) atkarībā no virsmas porainības
Derīguma termiņš:12 mēneši
Iepakojums:5L; 15L
Ražots Latvijā

    • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    • Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu
    TopBuve+317 24860161