TOPBUVE.LV
0
TopBuve+317 24860161

Kategorijas
FASĀDES MATERIĀLI
GRUNTIS
EKOFLEX GRUNTIS
GL25 EKOFLEKS - Dziļi nostiprinoša grunts

Kods: 11-17293

GL25 EKOFLEKS - Dziļi nostiprinoša grunts

Preces apraksts

GL25 EKOFLEKS - Dziļi nostiprinoša grunts

Paredzēta porainu, stipri iesūcošu, apbirušu iekšējo un ārējo pamatņu stiprināšanai un piesūcināšanai.
 • Bezkrāsas
 • Piemīt dziļas iesūkšanās spēja
 • Nostiprina pamatņu virsmas
 • Palielina adhēziju pie pamatņu virsmām
 • Uzlabo mitrumizturību
 • Tvaikcaurlaidīga
 • Ekoloģiski tīra
   
  Pielietošana
  Dziļi nostiprinoša grunts Ekofleks GL25 ir paredzēta grīdu, sienu un griestu virsmu gruntēšanai telpās un ārpus tām. Tai piemīt augstas salīmēšanas un iesūkšanās spējas, kā arī tā nostiprina irdenas un drūpošas virsmas. Tiek lietota pirms cementa un betona grīdu pamatņu remonta, grīdu apdares materiālu uzklāšanas, sienu špaktelēšanas un apmetuma uzklāšanas, akmens vates un putupolisterola pielīmēšanas, krāsošanas un dažādu veidu tapešu pielīmēšanas, kā arī galdniecības, kokapstrādes materiālu, ģipša un ģipšplākšņu nogruntēšanai.
  Lietošanas instrukcija
  Virsmai jābūt nesošai, izturīgai un bez bojājumiem. Atslāņojušos slāņus, kuri nav izturīgi pret slodzi ir pilnībā jānoņem mehāniski. Virsmu nožāvēt un attīrīt no putekļiem un netīrumiem, kuri samazina adhēziju un iesūkšanās spējas (tauki, eļļa, vasks, bitums utt.). Bioloģiskās korozijas gadījumā virsmas bioloģiskos veidojumus vai mikroorganismus nepieciešams noņemt ar metāla birsti un apstrādāt ar antibakteriālo līdzekli Ekofleks GL29 atbilstoši instrukcijai. Nav pieļaujama produkta uzklāšana sasalušām virsmām! Pirms lietošanas Ekofleks GL25 ir nepieciešams kārtīgi samaisīt. Uzklāt uz virsmas ar otu vai rullīti. Stipri iesūcošai virsmai grunti var uzklāt divās kārtās. Turpmākos darbus veikt tikai pēc produkta pilnīgas nožūšanas. Instrumentus nomazgāt ar ūdeni uzreiz pēc darbu veikšanas. Nožuvušos grunts pilienus var notīrīt ar organisku šķīdinātāju.
  Lietošanas un glabāšanas nosacījumi
  Darbus veikt pie pamatņu temperatūras no + 50С līdz +350С.
  Glabāt oriģinālajā iepakojumā, telpā ar pastāvīgu temperatūru no + 50С līdz + 350С. Transportējot pasargāt no sasalšanas. Derīguma termiņš - 12 mēneši no izgatavošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma.
  Utilizācijas instrukcija
  Materiālu nedrīkst noskalot kanalizācijā un pieļaut tā nokļūšanu notekūdeņos. Plastmasas iepakojumu ieteicams utilizēt speciālos plastmasai domātos konteineros. Pēc nožūšanas materiāla atlikumus var utilizēt kā celtniecības vai saimniecības atkritumus.
  Drošības noteikumi
  Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Gadījumā, ja produkts ir nokļuvis acīs, nekavējoties izskalot acis ar lielu daudzumu ūdens un griezties pie ārsta pēc medicīniskās palīdzības.
  Tehniskie dati
  Sastāvs:Ūdens polimēru dispersija, modificējošās piedevas
  Krāsa:Bezkrāsas
  Pamatnes un gaisa temperatūra:no +50С līdz +350С
  Nožūšanas laiks:no 4 līdz 6 stundām
  Patēriņš:no 0,1 līdz 0,2 l/m2 atkarībā no virsmas porainības
  Derīguma termiņš:12 mēneši
  Iepakojums:1L; 2L; 5L; 10L.
  Ražots Latvijā
  Tilpums (L)1

  2.46EUR

  TopBuve.lv
  Ielikt grozā
  Pievienot salīdzināšanaiSalīdzināšana lapa

   • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

   Celtniecības
   kalkulators
   Uzdot
   jautājumu