TOPBUVE.LV
0
TopBuve+317 24860161

Kategorijas
FASĀDES MATERIĀLI
GRUNTIS
EKOFLEX GRUNTIS
GL27 EKOFLEKS - Nostiprinoša fasādes grunts

Kods: 11-17308

GL27 EKOFLEKS - Nostiprinoša fasādes grunts

Preces apraksts

GL27 EKOFLEKS - Nostiprinoša fasādes grunts

Paredzēta fasāžu virsmu nostiprināšanai un 
piesūcināšanai pirms apdares materiālu uzklāšanas.
 • Piemīt dziļas iesūkšanās spēja
 • Nostiprina fasāžu sienu virsmas
 • Palielina adhēziju pie pamatņu virsmām
 • Mazina krāsas patēriņu
 • Uzlabo ūdensizturību
 • Tvaikcaurlaidīga
 • Ekoloģiski tīra
   
  Pielietošana
  Grunts Ekofleks GL27 paredzēta betona, fibrobetona, putubetona, akmens, ķieģeļu, apmestu fasāžu sienu nogruntēšanai. Tiek lietota pirms fasāžu sienu remonta, putupolisterola vai akmens vates pielīmēšanas, fasādes špaktelēšanas un apmetuma uzklāšanas, kā arī pirms krāsošanas. Īpaši efektīva, gruntējot vecas, bojātas virsmas, jo tai piemīt augsta iesūkšanās spēja gruntējamās virsmas porās. Nostiprina virsmu, uzlabo virsmas ūdensizturību un palielina adhēziju ar turpmāk sekojošām kārtām. Samazina ūdens iesūkšanās iespēju virsmā, saglabā tvaikcaurlaidību, samazina krāsas patēriņu.
  Lietošanas instrukcija
  Virsmai jābūt nesošai, izturīgai un bez bojājumiem. Atslāņojušos slāņus, kuri nav izturīgi pret slodzi ir pilnībā jānoņem mehāniski. Virsmu nožāvēt un attīrīt no putekļiem un netīrumiem, kuri samazina adhēziju un iesūkšanās spējas (tauki, eļļa, vasks, bitums utt.). Bioloģiskās korozijas gadījumā virsmas bioloģiskos veidojumus vai mikroorganismus nepieciešams noņemt ar metāla birsti un apstrādāt ar antibakteriālo līdzekli Ekofleks GL29 atbilstoši instrukcijai. Nav pieļaujama produkta uzklāšana sasalušām virsmām! Pirms lietošanas Ekofleks GL27 ir nepieciešams kārtīgi samaisīt. Uzklāt uz virsmas ar otu vai rullīti. Stipri iesūcošai virsmai grunti var uzklāt divās kārtās. Turpmākos darbus veikt tikai pēc produkta pilnīgas nožūšanas. Instrumentus nomazgāt ar ūdeni uzreiz pēc darbu veikšanas. Nožuvušos grunts pilienus var notīrīt ar organisku šķīdinātāju.
  Lietošanas un glabāšanas nosacījumi
  Darbus veikt pie virsmas temperatūras no +50С līdz +350С. Glabāt oriģinālajā iepakojumā, telpā ar pastāvīgu temperatūru  no +50С līdz +350С. Transportējot pasargāt no sasalšanas. Derīguma termiņš – 12 mēneši no izgatavošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma.
  Utilizācijas instrukcija
  Materiālu nedrīkst noskalot kanalizācijā un pieļaut tā nokļūšanu notekūdeņos. Plastmasas iepakojumu ieteicams utilizēt speciālos plastmasai domātos konteineros. Pēc nožūšanas materiāla atlikumus var utilizēt kā celtniecības vai saimniecības atkritumus.
  Drošības noteikumi
  Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Gadījumā, ja produkts ir nokļuvis acīs, nekavējoties izskalot acis ar lielu daudzumu ūdens un griezties pie ārsta pēc medicīniskās palīdzības.
  Tehniskie dati
  Sastāvs:Ūdens polimēru dispersija, modificējošās piedevas
  Krāsa:Gaiši zila
  Pamatnes un gaisa temperatūra:no +50С līdz +350С
  Nožūšanas laiks:no 4 līdz 6 stundām
  Patēriņš:no 0,1 līdz 0,2 l/m2 atkarībā no virsmas porainības
  Derīguma termiņš:12 mēneši
  Iepakojums:5L; 10L.
  Ražots Latvijā
  Tilpums (L)10

  13.30EUR

  TopBuve.lv
  Ielikt grozā
  Pievienot salīdzināšanaiSalīdzināšana lapa

   • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

   Celtniecības
   kalkulators
   Uzdot
   jautājumu