FASĀDES MATERIĀLI
GRUNTIS
GL33 EKOFLEKS - Gruntskrāsa zem dekoratīvā apmetuma ar kvarca graudu Putzgrund
Sākums
 / FASĀDES MATERIĀLI
GRUNTIS
GL33 EKOFLEKS - Gruntskrāsa zem dekoratīvā apmetuma ar kvarca graudu Putzgrund

GL33 EKOFLEKS - Gruntskrāsa zem dekoratīvā apmetuma ar kvarca graudu Putzgrund

Preces Kods: 11-17310

Cena par kg

0.00 €

5.48EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā

Preces apraksts:

GL33 EKOFLEKS - Gruntskrāsa zem dekoratīvā apmetuma ar kvarca graudu Putzgrund

Stiprina un sagatavo pamatni plānkārtas dekoratīvā apmetuma un struktūrkrāsas uzklāšanai. 
Izlīdzina pamatnes uzsūkšanās spēju un izveido vienmērīgo gaišo kārtu. 
Atvieglo un uzlabo apmešanas darbu kvalitāti.

Nostiprina pamatņu virsmas

Palielina adhēziju pie pamatņu virsmām

Augsta līmeņa segtspēja

Uzlabo mitrumizturību

Tvaikcaurlaidīga

Ekoloģiski tīra

 
Pielietošana
Gruntskrāsa zem dekoratīvā apmetuma ar kvarca graudu (vidējais graudu izmērs – 0,3 mm) Ekofleks GL33 paredzēta ārējo un iekšējo pamatņu, sienu un griestu gruntēšanai. Tiek lietota pirms plānkārtas dekoratīvā apmetuma vai struktūrkrāsas uzklāšanas uz betona, ķieģeļu, cementa, ģipškartona un kokskaidu virsmām. Uzlabo apmetuma slāņa adhēziju pie pamatnes, līdzsvaro pamatņu absorbēšanas spēju, uzlabo turpmāko pamatņu mitrumizturību. Izturīga pret sārma iedarbību.  Veido kārtu ar vienmērīgu gaišo toni. Gruntskrāsu var tonēt ar pigmentiem.
Lietošanas instrukcija
Virsmai jābūt nesošai, izturīgai un bez bojājumiem. Atslāņojušos slāņus, kuri nav izturīgi pret slodzi ir pilnībā jānoņem mehāniski. Virsmu nožāvēt un attīrīt no putekļiem un netīrumiem, kuri samazina adhēziju un iesūkšanās spējas (tauki, eļļa, vasks, bitums utt.). Bioloģiskās korozijas gadījumā virsmas bioloģiskos veidojumus vai mikroorganismus nepieciešams noņemt ar metāla birsti un apstrādāt ar antibakteriālo līdzekli Ekofleks GL29 atbilstoši instrukcijai. Nav pieļaujama produkta uzklāšana sasalušām virsmām! Pirms lietošanas Ekofleks GL33 ir nepieciešams kārtīgi samaisīt. Uzklāt uz virsmas ar otu vai rullīti. Stipri iesūcošai virsmai grunti var uzklāt divās kārtās. Turpmākos darbus veikt tikai pēc produkta pilnīgas nožūšanas. Instrumentus nomazgāt ar ūdeni uzreiz pēc darbu veikšanas. Nožuvušos grunts pilienus var notīrīt ar organisku šķīdinātāju.
Lietošanas un glabāšanas nosacījumi
Darbus veikt pie pamatņu temperatūras no +50С līdz +350С. Glabāt oriģinālajā iepakojumā, telpā ar pastāvīgu temperatūru no +50С līdz +350С. Transportējot pasargāt no sasalšanas. Derīguma termiņš - 12 mēneši no izgatavošanas datuma, kas norādīts uz iepakojuma.
Utilizācijas instrukcija
Materiālu nedrīkst noskalot kanalizācija un pieļaut tā nokļūšanu notekūdeņos.  Plastmasas iepakojumu ieteicams utilizēt speciālos plastmasai paredzētos konteineros,. Pēc izžūšanas materiāla atlikumus var utilizēt kā celtniecības atkritumus vai sakaltušas krāsas, arī kā saimniecības atkritumus.
Drošības noteikumi
Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Gadījumā, ja produkts ir nokļuvis acīs, nekavējoties izskalot acis ar lielu daudzumu ūdens un griezties pie ārsta pēc medicīniskās palīdzības.
Tehniskie dati
Sastāvs:Ūdens polimēru dispersija, modificējošās piedevas, minerālie piepildītāji
Krāsa:Baltā
Pamatnes un gaisa temperatūra:no +50С līdz +350С
Nožūšanas laiks:no 4 līdz 6 stundām
Patēriņš:no 0,3 līdz 0,45 kg/m2 atkarībā no virsmas porainības
Derīguma termiņš:12 mēneši
Iepakojums:1,5 kg; 15 kg; 30 kg.

    • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    • Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu
    TopBuve+317 24860161