TOPBUVE.LV
0
TopBuve+317 24860161

Kategorijas

Sadolin Sando F krāsa fasādēm

Sadolin Sando F krāsa fasādēm

Sadolin Sando F krāsa fasādēm - Apdares krāsa jaunu un iepriekš krāsotu minerālvirsmu krāsošanai, veicot iekšējās un ārējās apdares darbus. Krāsa pirmām kārtām ir paredzēta dzīvojamo namu, sabiedriska lietojuma un ražošanas ēku fasāžu krāsošanai. Piemērota izmantošanai tādiem objektiem, kas atrodas vidē, kurā ir augsts СО2 saturs (piem., maģistrāļu un braucamās daļas tuvumā). Krāsu "Sando F" var izmantot gan patstāvīgi, gan kā segkrāsu, pārklājot virsmas, kas ir krāsotas ar struktūrkrāsu. Struktūrkrāsas lietošana palīdz noblīvēt atveres vieglā betona virsmā un savienojuma vietas, mazinot sala izraisītu bojājumu rašanās bīstamību.

Sadolin Domus Base alkīda gruntskrāsa fasādēm

Sadolin Domus Base alkīda gruntskrāsa fasādēm
  • Labi pielīp koka virsmai
  • Nodrošina virsmai labu mitrumizturību
  • Satur aktīvās vielas koksnes aizsargāšanai pret pelējumu un organiskiem veidojumiem
  • Dziļi iesūcas pamatvirsmā
  • Laba segtspēja

Sadolin Domus alkīda krāsa fasādēm

Sadolin Domus alkīda krāsa fasādēm

Sadolin Domus alkīda krāsa - Jaunām, kā arī iepriekš ar eļļas vai alkīda krāsu pārklātām koka virsmām, veicot ārējās apdares darbus, piem., koka fasādēm, nožogojumiem, žogiem, līstēm, durvīm, logiem, karoga kārtīm. Krāsa ir piemērota zāģētas vai ēvelētas koka virsmas krāsošanai. Izstrādājums nav paredzēts ar sēnītēm vai kaitēkļiem bojātas koksnes apstrādei. Virsmas krāsošana jāveic 2 reizes ar krāsu “Domus”.

Sadolin Domus Aqua ūdenī šķīstoša krāsa fasādēm

Sadolin Domus Aqua ūdenī šķīstoša krāsa fasādēm

Sadolin Domus Aqua ūdenī šķīstoša krāsa - Jaunām, kā arī iepriekš krāsotām koka virsmām, veicot ārējās apdares darbus, piem., koka fasādēm, nožogojumiem, žogiem, līstēm, karoga kārtīm. Nav paredzēta loga rāmju krāsošanai. Krāsa ir piemērota zāģētas vai ēvelētas koka virsmas krāsošanai, kā arī gruntētas (kā arī galvanizētas) metāla virsmas apdarei. Izstrādājums nav paredzēts ar sēnītēm vai kaitēkļiem bojātas koksnes apstrādei. Virsmas krāsošana jāveic 1-2 reizes ar krāsu “Domus Aqua”. Otrā kārta nodrošina pret laika apstākļu un mehānisko iedarbību izturīgu krāsas plēvi, kā arī viendabīgāku krāsas toni. Galvanizēta metāla virsma, piem., notekcaurules, jānokrāso 2 reizes ar krāsu “Domus Aqua”.

Sadolin Silikat Base silikāta gruntskrāsa fasādēm

Sadolin Silikat Base silikāta gruntskrāsa fasādēm

Sadolin Silikat Base silikāta gruntskrāsa - Jaunu un iepriekš ar kaļķu vai silikāta krāsu krāsotu minerālvirsmu gruntēšanai, veicot iekšējās un ārējās apdares darbus. Gruntskrāsa "Silikat Base" kopā ar segkrāsu "Silikat" ir piemērota dzīvojamo namu, sabiedriska lietojuma un ražošanas ēku krāsošanai, kā arī tādu virsmu apdarei, kurām nepieciešama augsta tvaikcaurlaidība, piem., viaduktu un balkonu betona apakšdaļām, tuneļiem, metro. Ķīmiskās reakcijas procesā gruntskrāsa stipri pielīp pamatvirsmai, saistot uz virsmas esošās vecās kaļķu krāsas kārtas. Izstrādājums nav piemērots ar lateksa, akrila vai kādu citu organisko krāsu pārklātas virsmas gruntēšanai.

NosaukumsTilpums (L)Cena:Daudzums
Krāsas

Sadolin Silikat Base silikāta gruntskrāsa, 5L

517.42
Krāsas

Sadolin Silikat Base silikāta gruntskrāsa, 10L

1033.00
Pievienot grozam

Sadolin Silikat silikātkrāsa fasādēm

Sadolin Silikat silikātkrāsa fasādēm

Sadolin Silikat silikātkrāsa - Jaunām un iepriekš ar kaļķu vai silikāta krāsu krāsotām minerālvirsmām, veicot iekšējās un ārējās apdares darbus. Izstrādājums ir piemērots dzīvojamo namu, sabiedriska lietojuma un ražošanas ēku krāsošanai, kā arī tādu virsmu apdarei, kurām nepieciešama augsta tvaikcaurlaidība, piem., viaduktu un balkonu betona apakšdaļām, tuneļiem, metro. Silikātkrāsa nekavē ūdens tvaika izvadīšanu no konstrukcijām, mazinot sasalšanas risku. Krāsa ir izturīga pret skābā lietus sastāvā esošo sērpaskābes anhidrīdu. Silikātkrāsas stipri sārmainā vide traucē mikroorganismu attīstību uz krāsotās virsmas. Izstrādājums nav piemērots ar lateksa, akrila vai kādu citu organisko krāsu pārklātas virsmas pārkrāsošanai.

NosaukumsTilpums (L)Cena:Daudzums
Krāsas

Sadolin Silikat silikātkrāsa BW, 5L

538.50
Krāsas

Sadolin Silikat silikātkrāsa BW, 10L

1068.99
Pievienot grozam
Ātrs
pasūtījums
Uzdot
jautājumu