TOPBUVE.LV
0
TopBuve+317 24860161

Kategorijas
FASĀDES MATERIĀLI
KRĀSAS
SADOLIN SANDO F KRĀSA FASĀDĒM
Sadolin Sando F krāsa fasādēm BW, 1L

Kods: 11-1731

Sadolin Sando F krāsa fasādēm BW, 1L

Preces apraksts

Sadolin Sando F krāsa fasādēm BW, 1L

Sadolin Sando F krāsa fasādēm - Apdares krāsa jaunu un iepriekš krāsotu minerālvirsmu krāsošanai, veicot iekšējās un ārējās apdares darbus. Krāsa pirmām kārtām ir paredzēta dzīvojamo namu, sabiedriska lietojuma un ražošanas ēku fasāžu krāsošanai. Piemērota izmantošanai tādiem objektiem, kas atrodas vidē, kurā ir augsts СО2 saturs (piem., maģistrāļu un braucamās daļas tuvumā). Krāsu "Sando F" var izmantot gan patstāvīgi, gan kā segkrāsu, pārklājot virsmas, kas ir krāsotas ar struktūrkrāsu. Struktūrkrāsas lietošana palīdz noblīvēt atveres vieglā betona virsmā un savienojuma vietas, mazinot sala izraisītu bojājumu rašanās bīstamību.

Krāsa ir piemērota betona un vieglā betona virsmas, kā arī ar pamatni stipri saistītas apmetuma virsmas krāsošanai. Ieteicamais risinājums vieglā betona krÇāsošanai – izmantot “Sando M” par bāzes struktūrkrāsu un “Sando F” par segkrāsu.

Krāsojamai virsmai jābūt sausai un attīrītai no putekļiem, taukiem, netīrumiem un atlupušām daļām. Atkarībā no piesārņojuma tipa jāizvēlas piemērots virsmas attīrīšanas paņēmiens (sk. virsmas sagatavošanas ieteikumos). Jāizvairās no tādu tīrīšanas metožu lietošanas, kas varētu bojāt pamatvirsmu. No virsmas jānoņem vecā atlupusī krāsa. Poraina, vāji saistīta vai krītaina virsma jānotīra līdz stingrai pamatnei, plaisas tīri jāizkasa un jāsalabo. Jāpārliecinās, vai jauna apmetuma virsma ir sausa un galīgi karbonizējusies (min. 28 dienas).

 • Aizsargā virsmu no СО2 iedarbības
 • Plaša krāsu gamma
 • Novērš netīrumu piesaistīšanos virsmai
 • Ātri žūst
Tilpums (L)1

8.22EUR

TopBuve.lv
Ielikt grozā
Pievienot salīdzināšanaiSalīdzināšana lapa

  • Cenas norādītas eiro ar PVN 21%
  • Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās ir iespējamas ražotāju noteiktās izmaiņas.
  • Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.

  .

  Celtniecības
  kalkulators
  Uzdot
  jautājumu