TOPBUVE.LV
0
TopBuve+317 24860161

Kategorijas

Eco Dach bezazbesta šīfera jumta segums

Eco Dach bezazbesta šīfera jumta segums

Eco Dach ir jaunums Latvijas tirgū - ekoloģiski tīras ECO DACH bezazbesta viļņotās loksnes un aksesuāri – droši, ilgdzīvojoši un nedārgi jumta materiāli. ECO DACH viļņoto lokšņu un aksesuāru ražošanā izmantots augstas kvalitātes cements ar speciālu eko šķiedru armējumu, kas nodrošina bezazbesta viļņoto lokšņu ražošanu ar augstām ekspluatācijas īpašībām atbilstoši Eiropas standartiem EN 494 prasībām. Bezazbesta viļņotās loksne ECO DACH vizuāli ir līdzīgas parastajam, tradicionālajam šīferim un uz to pēc visa līdzība beidzās.

Eternit "Klasika M" bezazbesta šīferis

Eternit "Klasika M" bezazbesta šīferis

Nomaina par 10 cm īsākās loksnes „Akmenės banga”. Īsākās Klasika sērijas loksnes lieliski piemērotas uz vidējas platības jumtiem. Klasika M ir ideāls risinājums tiem, kuri vēlas renovēt lauku sētas jumtu ar mūsdienīgu segumu, saglabājot autentiskumu. Lietuvas-Vācijas kopuzņēmums Eternit Akmenė 1997. gadā laida klajā pirmās ekoloģiski tīrās un mūsdienīgās ETERNIT jumta klājuma loksnes Lietuvā.

Eternit "Klasika L" bezazbesta šīferis

Eternit "Klasika L" bezazbesta šīferis

Tāds pats garums, kāds bija vecajām azbesta loksnēm. Šīs loksnes ir pietiekami lielas, lai varētu noklāt lielas platības jumtus, taču pietiekami ērtas, lai to uzklāšanai nebūtu nepieciešamas lielas investīcijas iekārtās. Loksne sver apmēram 25 kilogramus, tādēļ to paceļ viens cilvēks. Ar seno azbesta loksni sakrītošie izmēri un profils nozīmē, ka koka jumta konstrukcija jaunajai loksnei ir tāda pati, kāda bija vecajai loksnei.

Eternit "Klasika XL" bezazbesta šīferis

Eternit "Klasika XL" bezazbesta šīferis

Lēta un laiku ekonomējoša izvēle. Ar vienu loksni var noklāt pat divus ar pusi kvadrātmetrus lielu platību. Tas ļauj ātri uzklāt lielas platības jumtus. Ar šīm loksnēm var noklāt arī sienas. Lietuvas-Vācijas kopuzņēmums Eternit Akmenė 1997. gadā laida klajā pirmās ekoloģiski tīrās un mūsdienīgās ETERNIT jumta klājuma loksnes Lietuvā. Eternit Akmenė ir vienīgais bezazbesta jumta klājumu ražotājs Baltijas valstīs. No 2001. gada 1. janvāra, pēc azbestu saturoša šīfera ražošanas aizlieguma ieviešanas, rūpnīcas jaudas pilnībā apmierina pieprasījumu pēc viļņotajām loksnēm. 

Eternit bezazbesta šīferis "Baltijas vilnis"

Eternit bezazbesta šīferis "Baltijas vilnis"

Modernas 5 viļņu profila loksnes. Tām ir rūpnīcā nocirsti stūri un izurbti caurumi. Tāpēc uzklāšana ar šīm loksnēm būs ātrāka, bet kļūdu pieļaušanas iespēja mazāka. Loksnes „Baltijos banga” tiek ražotas atbilstoši Rietumeiropas standartiem. Augstāki un platāki viļņi veido solīdāku jumta struktūru nekā padomju laikā izmantotās šīfera loksnes.

Eternit bezazbesta šīferis "Gotika"

Eternit bezazbesta šīferis "Gotika"

Visīsākās viļņotās loksnes. Savu nelielo izmēru un augsto viļņu dēļ uz jumta tās rada skaistu reljefu. Šīs loksnes ir 5 viļņu profila, tām ir rūpnīcā nocirsti stūri un izurbti caurumi. Tas paātrina jumta uzklāšanu un nodrošina, ka nerastos kļūdas montēšanā. Šīs loksnes tiek komplektētas ar firmas jumta detaļām, kuras rada pilnīgi pabeigta jumta izskatu.

Ātrs
pasūtījums
Uzdot
jautājumu