JUMTA MATERIĀLI
BITUMA MASTIKA
Techno Nicol Mastika TECHNOMAST Nr.21 20kg
Sākums
 / JUMTA MATERIĀLI
BITUMA MASTIKA
Techno Nicol Mastika TECHNOMAST Nr.21 20kg

Techno Nicol Mastika TECHNOMAST Nr.21 20kg

Preces Kods: 11-2334

53.65 ā‚¬EUR

TopBuve.lv Jau izpārdots
Svars (kg)20

Preces apraksts:

Techno Nicol Mastika TECHNOMAST Nr.21 20kg

Mastika „Tehnomast” ir pilnÄ«gi gatavs lietošanai materiāls, kas sastāv no naftas bituma, modificēta mākslÄ«ga kaučuka, tehnoloÄ£iskām piedevām, minerālām pildvielām un organiska šÄ·Ä«dinātāja. Uz tās pamata veidotajiem segumiem piemÄ«t augsts elastÄ«gums, stingra saÄ·ere ar pamatni, siltumizturÄ«ba, izturÄ«ba pret Å«dens iedarbÄ«bu.

Pielietojums

  • mastikas jumta segumu izveidošanai un visa veida jumta segumu remontam (savienojumā ar stikla audumu, ruļļu materiālu un bez tiem)
  • bÅ«vkonstrukciju (pamatu, pagrabu, pāļu un citu objektu, iedziļināmu zemē vai kontaktējošu ar mitru vidi) hidroizolācijas aizsardzÄ«bai;
  • metāla virsmu, tajā skaitā cauruļu, automašÄ«nu virsbÅ«vju, hidroizolācijai un pretkorozijas apstrādei;
  • baseinu, vannas un dušas telpu grÄ«du hidroizolācijai

Lietošanas instrukcija

Pirms lietošanas mastiku nepieciešams rÅ«pÄ«gi samaisÄ«t, pie nepieciešamÄ«bas atšÄ·aidÄ«t ar šÄ·Ä«dinātāju (toluolu, nefrasu, vaitspirtu) lÄ«dz vajadzÄ«gajai konsistencei. Apstrādājamai virsmai ir jābÅ«t sausai, notÄ«rÄ«tai no putekļiem, eļļas, apledojuma un citiem netÄ«rumiem. Uzklājot mastiku uz porainas virsmas, to iepriekš nepieciešams gruntēt ar bitumena grunti. Mastiku uzklāt kārtām ar otu, špakteli, vai uzlejot un izlÄ«dzinot ar speciālām lāpstiņām.
Mastikas patēriņš vienai kārtai ne vairāk kā 2 kg uz 1 m². Ekspluatācijas temperatÅ«ru diapazons no -10°C lÄ«dz +40°C. Vienas kārtas nožūšanas laiks atkarÄ«bā no biezuma 12-24 h. Mastika pilnÄ«bā sasniedz savas Ä«pašÄ«bas pēc 7 dienām.

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161