JUMTA MATERIĀLI
BITUMA MASTIKA
TechnoNicol Mastika Ruļļu Pielimēšanai Nr.22 20kg
Sākums
 / JUMTA MATERIĀLI
BITUMA MASTIKA
TechnoNicol Mastika Ruļļu Pielimēšanai Nr.22 20kg

TechnoNicol Mastika Ruļļu Pielimēšanai Nr.22 20kg

Preces Kods: 11-3272

57.95EUR

TopBuve.lv Jau izpārdots
Svars (kg)20

Preces apraksts:

TechnoNicol Mastika Ruļļu Pielimēšanai Nr.22 20kg

Mastika „VIŠERA” ir paredzēta ruļļveida bitumena un polimēra – bitumena jumta seguma un hidroizolācijas materiālu (bez plēves) pielīmēšanai pie betona, metāla, cementa-smilšu un citām virsmām. „Bez uguns” uzklāšanas metodes izmantošana ļauj apvienot ruļļmateriālu jumta seguma un monolīta mastikas jumta seguma priekšrocības. Ruļļmateriāli ļauj iegūt jumta segumu ar augstiem fizikāli tehniskiem raksturojumiem, bet mastikas segums veido monolītu bezšuvju jumta segumu, līdz ar to tiek garantēta aizsardzība pret iespējamām sūcēm. Materiālu, ko uzklāj uz mastikas, nav iespējams „pārdedzināt”, tātad hidroizolācijas segums saglabās savas fizikāli tehniskās īpašības un garantēto biezumu.

Lietošanas instrukcija
Pamatnes un pielīmējamā materiāla virsmas jānotīra no putekļiem, eļļas, apledojuma un citiem netīrumiem. Nav pieļaujama mastikas uzklāšana uz mitras virsmas! Uzklājot mastiku uz porainas virsmas (betona, cementa-smilšu u.c.),to iepriekš nepieciešams gruntēt ar bitumena grunti. Jāsagaida līdz grunts ir pilnībā nožuvusi.
 
Pirms lietošanas mastiku nepieciešams rūpīgi samaisīt!
Mastiku uz pamatnes izlīdzināt ar robainu špakteli vai ar speciālu lāpstiņu līdz kārtas biezumam 0,5 – 1 mm. Uz pielīmējamo materiālu mastiku neuzklāt. Mastiku ir jāuzklāj tieši pirms ruļļa pielīmēšanas. Uzklāt ruļļmateriālu piespiežot to ar suku tā, lai izvairītos no kroku un burbuļu veidošanās. Pilnībā pielīmētu rulli papildus izveltnēt ar smagu salikuma veltni. Materiāla pārlaidumus izveltnēt, kamēr no šuvēm parādās mastika.
 
Ekspluatācijas temperatūru diapazons no -5°C līdz +40°C. Pie zemām temperatūrām mastiku pirms lietošanas ieteicams izturēt istabas temperatūra vismaz diennakti.
 
Patēriņš:
0,8 – 1,8 kg uz 1 m² atkarībā no pamatnes veida.
Palielināts mastikas patēriņš neuzlabo pielīmēšanu!
 
Uzglabāšana:
Glabāt sausā, no gaismas aizsargātā vietā pie temperatūras no -20°C līdz +35°C.

    • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161