JUMTA MATERIĀLI
IKO BITUMENA ŠINDEĻI
IKO ARMOURSHIELD BITUMENA ŠINDEĻI
Iko bitumena šindeļi ArmourShield 07 - Divu toņu brūns, 3m2
Sākums
 / JUMTA MATERIĀLI
 / IKO BITUMENA ŠINDEĻI
IKO ARMOURSHIELD BITUMENA ŠINDEĻI
Iko bitumena šindeļi ArmourShield 07 - Divu toņu brūns, 3m2Iko bitumena šindeļi ArmourShield 07 - Divu toņu brūns, 3m2Iko bitumena šindeļi ArmourShield 07 - Divu toņu brūns, 3m2

Iko bitumena šindeļi ArmourShield 07 - Divu toņu brūns, 3m2

Preces Kods: 11-3104

Cena par paku

35.54EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Garums (mm)1000
Platums (mm)318
Iepakojumā (m2)3

Preces apraksts:

Iko bitumena šindeļi ArmourShield 07 - Divu toņu brūns, 3m2

Iko bitumena šindeļi ArmourShield. ArmourShield šindelis dzīvojamām un rūpniecības ēkām ar jumta slīpumu no 15o līdz 90o. Tehnoloģiski uzlabots pašlīmējošs bituma šindelis. Šī augstvērtīgā bituma šindeļu seguma faktūra atgādina bišu šūnas. Ar īpašu bituma slāni pārklāta stikla šķiedras bāze nodrošina ilglaicīgu aizsardzību. ArmourShield šindeli veido piesūcināta stikla bāze, kas no abām pusēm apstrādāta ar oksidētu bitumu. Apakšpusē uzklāts līmes slānis un noņemama lenta virs tā. Garantija 20 gadi.

IKO ir pasaules līderis asfalta un bitumena hidroizolācijas produktu ražošanā. Jau kopš 1951. gada IKO ražo bitumena šindeļus un par prioritāti tika izvirzīta produkcijas kvalitāte un klientu serviss. Lielie ražošanas apjomi ir ļāvuši veidot rūpnīcas ar noteiktu specializāciju, apgādājot pārējos uzņēmumus ar kvalitatīviem izejmateriāliem un tas ir galvenais nosacījums augstvērtīga gala produkta radīšanai. IKO grupas galvenā mītne atrodas Albertā, Kanādā, tās ražotnes izvietotas gan Ziemeļamerikā, gan Eiropā.

IKO šindeļi tiek plaši lietoti privātmājām, komerciālos un industriālos objektos daudzās valstīs visā pasaulē. Tie ražoti izmantojot kvalitatīvākos materiālus un jaunākās tehnoloģijas, atbilstoši ISO prasībām. Šindeļi ir viens no visvairāk izmantotajiem dzīvojamo ēku jumtu materiāliem pasaulē.

- nelielais svars pieļauj vieglākas jumta uzbūves un ievērojami samazina konstrukcijas izmaksas,
- nav nepieciešami specifiski un dārgi palīgmateriāli,
- neietekmējas no tādiem ārējiem faktoriem kā rūsa, ēkas dabiska sēšanās, stiprs vējšs,
- pateicoties to pielāgojamībai un piemērošanās spējai, arhitektu un dizaineru ierobežojošais faktors ir tikai viņu pašu iztēle; šindeļi lieliski nodemonstrē savu pārākumu sarežģītu jumtu konstrukciju gadījumos, uzstādīšanas vieglums un mazais zudums, padara tos par ideālu jumta materiālu,
- ir pieejama dažādu krāsu, formu un fakturas šindeļu izvēle atbilstoši ikvienas ēkas unikalitātei un tās apkārtnei
- šindeļu jumti lielā mērā absorbē troksni, kas rodas no lietus vai krusas

    • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161