JUMTA MATERIĀLI
KAUSĒJAMIE JUMTI
HIDROIZOLĀCIJAS MEMBRĀNA EVOTEC PLUVITEC
UNITEC -5c VA 3.5 KG/M2 Virsklājs 10м2
Sākums
 / JUMTA MATERIĀLI
 / KAUSĒJAMIE JUMTI
HIDROIZOLĀCIJAS MEMBRĀNA EVOTEC PLUVITEC
UNITEC -5c VA 3.5 KG/M2 Virsklājs 10м2

UNITEC -5c VA 3.5 KG/M2 Virsklājs 10м2

Preces Kods: 11-37715

34.42EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Garums (mm)10000
Platums (mm)1000
laukums (m2)10
Svars (kg/1m2)3.5

Preces apraksts:

UNITEC -5c VA 3.5 KG/M2 Virsklājs 10м2

Destilēta bitumena un elastomēra polimēru (SBS) saliekama hidroizolācijas membrāna.

P un PA modeļiem ir austa un neausta vienšķiedras kompozīta poliestera stiegrojums ar augstām mehāniskajām īpašībām un izcilu izmēru stabilitāti.

PA modeļi augšpusē ir aizsargāti ar minerālu slāni, kas mazina virsmas siltuma absorbciju, uzlabojot membrānas izturību.

Modeļiem ar aizsardzības slāni ir 10 cm sānu eģe un pēc pieprasījuma arī 15 cm pieres eģe saķeres uzlabošanai starp loksnēm.

Membrānas uzklāšana

Membrānu parasti uzklāj, sakarsējot to ar gāzes degļa vai īpašas karstā gaisa padeves iekārtas palīdzību. Izmantojiet normatīvajos aktos paredzēto aizsargaprīkojumu. Uzklāšana augstā temperatūrā nav ieteicama, ja to veic uz karstumneizturīgiem materiāliem (polistirola izolācijas).

 • Darbības ir jāsaskaņo tā, lai neradītu bojājumus konstrukcijas elementiem un zemē esošajiem pamatiem. Neatstājiet konstrukciju pa nakti un nepieļaujiet ilgstošus pārtraukumus darbā, kamēr segums nav hermetizēts.
 • Virsmā, uz kuras tiek uzklāta membrāna, nedrīkst būt iespiedumi, lai nepieļautu ūdens uzkrāšanos, slīpumam ir jābūt vismaz 1,5% betona segumiem un 3% tērauda vai koka segumiem, lai nodrošinātu lietusūdens novadīšanu.
 • Ūdens teknēm ir jābūt pietiekami lielām, lai nodrošinātu lietus ūdens novadīšanu.
 • Sagatavojiet cementa pamatnes, tostarp vertikālos balstus un detaļas, uzklājot bitumena gruntējumu ar otu vai bezgaisa smidzinātāju, ‒ aptuveni 300/400 g/m2.
 • Pirms turpināt darbu, ļaujiet šim sagatavotajam slānim nožūt.
 • Izmantojot saliekamās konstrukcijas, uzklājiet atbilstošu stiegrojuma sloksni gar visiem savienojumiem. Konstrukciju savienojumiem, saliekamo paneļu vai metāla klājiem ir jāapsver piemērotu kompensācijas savienojumu izmantošana.
 • Membrāna ir jāuzklāj, kad pamatne ir pilnībā saistīta ar virsmu.
 • Ir jānodrošina pilnīgs savienojums ar visām detaļām, perimetra un vertikālajiem balstiem, vietām, kur uz izvirzītām konstrukcijām mainās slīpums.

Lai iegūtu papildinformāciju un uzzinātu jaunumus, iesakām iepazīties ar PLUVITEC tehnisko literatūru. Mūsu tehniskais birojs vienmēr ir pieejams, lai izvērtētu konkrētas problēmas un sniegtu nepieciešamo palīdzību, lai panāktu vislabāko mūsu hidroizolācijas membrānu uzklāšanas kvalitāti.

  • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

  • Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu
  TopBuve+317 24860161