METĀLS
U-PROFILA SIJA
Sākums  /   METĀLS  /  U-PROFILA SIJA
METĀLA KVADRĀTCAURULES

METĀLA KVADRĀTCAURULES

Armatūras sieti

Armatūras sieti

 Tērauda sija HEA

Tērauda sija HEA

Armatūra

Armatūra

Tērauda leņķis

Tērauda leņķis

METĀLA LOKSNES

METĀLA LOKSNES

Tērauda sija HEB

Tērauda sija HEB

Tērauda sija IPE

Tērauda sija IPE

U-profila sija

U-profila sija

U-profila sija

U-profila sija
NosaukumsGarums (m)Cena par mCena:Daudzums
U-profila sijaU-10 P (GOST)67.8146.86
U-profila sijaU-12 P (GOST)66.3154.84
U-profila sijaU-14 P (GOST)611.0866.48
U-profila sijaU-16 P (GOST)612.6075.60
U-profila sijaU-18 P (GOST)614.8589.10
U-profila sijaU-20 P (GOST)616.79100.74
U-profila sijaU-22 P (GOST)618.89113.34
U-profila sijaU-24 P (GOST)621.60129.60
U-profila sijaU-8 P (GOST)66.3137.86
U-profila sijaUPE 10066.5157.06
U-profila sijaUPE 120611.7270.33
U-profila sijaUPE 140614.0784.42
U-profila sijaUPE 160616.5699.37
U-profila sijaUPE 180619.09114.54
U-profila sijaUPE 200622.06132.36
U-profila sijaUPE 220625.73154.38
U-profila sijaUPE 240629.25175.50
U-profila sijaUPE 270634.06204.36
U-profila sijaUPE 300643.26259.56
U-profila sijaUPN-10069.8459.04
U-profila sijaUPN-120612.5375.18
U-profila sijaUPN-140614.8589.10
U-profila sijaUPN-160617.39104.34
U-profila sijaUPN-180620.33121.98
U-profila sijaUPN-200623.58141.49
U-profila sijaUPN-220626.61159.66
U-profila sijaUPN-240630.54183.24
U-profila sijaUPN-260634.63207.78
U-profila sijaUPN-280638.47230.82
U-profila sijaUPN-300645.36272.17
U-profila sijaUPN-6566.6940.14
Pievienot grozam
TopBuve+317 24860161