TOPBUVE.LV
0
TopBuve+317 24860161

Kategorijas
PLĒVES CELTNIECĪBAS
DIFŪZMEMBRĀNAS
TOPDACH®
TOPDACH® 100 75M2 / ROLL

Kods: 11-17373

TOPDACH® 100 75M2 / ROLL

Preces apraksts

TOPDACH® 100 75M2 / ROLL

Celtniecības plēves būvniecībā - sen zināms materiāls. Tomēr ražotāji nepārtraukti strādā pie produktu izstrādes, un mūsdienās Latvijas tirgū parādās modernas augstas kvalitātes celtniecības filmas.

No Latvijas tirgū piedāvātajām celtniecības filmām var iegādāties četras grupas: hidroizolācijas, tvaika izolācijas, vēja un difūzās filmas. Visas aizsargplēves tiek nodrošinātas, lai novērstu dažādu ārējo faktoru ietekmi uz ēkas siltumizolāciju, lai tā varētu pienācīgi veikt savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls ir neapstrādāts, tas nesaglabā siltumu un arī tā kalpošanas laiks samazināsies. Tāpēc katram būvniecības plēves veidam ir savs mērķis, kas ir jāņem vērā. Pretējā gadījumā mājokļu būvniecības īpašnieks var veikt papildu izmaksas.

Difūzas vai membrānas plēves. Vēja necaurlaidīgas plēves ir „elpojošs” materiāls, tajā pašā laikā hidroizolācijas materiāli nav elpojoši, un tie ir jāizvieto tā, lai starp aizsargplēvi un siltumizolācijas materiālu būtu atstarpe. Mūsdienu tehnoloģijas abi šie elementi ir apvienoti vienā materiālā. Šis membrānas materiāls neļauj mitrumam iekļūt materiāla iekšējās daļās, un tajā pašā laikā tiek saglabāta materiāla spēja „elpot”. Materiāls ietaupa naudu, ja citos apstākļos būtu nepieciešami divi aizsargplēves veidi - vēja necaurlaidīgas plēves un pret kondensāta plēves.

Platums: 1.5m
Platība: 75m2
Mērvienība: roll
Svars: 100 g / m2

Platums (m)1.5
Svars (g/1m2)100
laukums (m2)75
Cena par (m2)0.54€

40.40EUR

TopBuve.lv
Ielikt grozā
Pievienot salīdzināšanaiSalīdzināšana lapa

    • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    Celtniecības
    kalkulators
    Uzdot
    jautājumu