PLĒVES CELTNIECĪBAS
DIFŪZMEMBRĀNAS
TOPDACH®
TOPDACH® 135 75M2 / ROLL
Sākums
 / PLĒVES CELTNIECĪBAS
 / DIFŪZMEMBRĀNAS
TOPDACH®
TOPDACH® 135 75M2 / ROLL

TOPDACH® 135 75M2 / ROLL

Preces Kods: 11-17375

66.96 €EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Platums (m)1.5
Svars (g/1m2)135
laukums (m2)75
Cena par (m2)0.75€

Preces apraksts:

TOPDACH® 135 75M2 / ROLL

Celtniecības plēves būvniecībā - sen zināms materiāls. Tomēr ražotāji nepārtraukti strādā pie produktu izstrādes, un mūsdienās Latvijas tirgū parādās modernas augstas kvalitātes celtniecības filmas.

No Latvijas tirgÅ« piedāvātajām celtniecÄ«bas filmām var iegādāties četras grupas: hidroizolācijas, tvaika izolācijas, vēja un difÅ«zās filmas. Visas aizsargplēves tiek nodrošinātas, lai novērstu dažādu ārējo faktoru ietekmi uz ēkas siltumizolāciju, lai tā varētu pienācÄ«gi veikt savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls ir neapstrādāts, tas nesaglabā siltumu un arÄ« tā kalpošanas laiks samazināsies. Tāpēc katram bÅ«vniecÄ«bas plēves veidam ir savs mērÄ·is, kas ir jāņem vērā. Pretējā gadÄ«jumā mājokļu bÅ«vniecÄ«bas Ä«pašnieks var veikt papildu izmaksas.

DifÅ«zas vai membrānas plēves. Vēja necaurlaidÄ«gas plēves ir „elpojošs” materiāls, tajā pašÄ laikā hidroizolācijas materiāli nav elpojoši, un tie ir jāizvieto tā, lai starp aizsargplēvi un siltumizolācijas materiālu bÅ«tu atstarpe. MÅ«sdienu tehnoloÄ£ijas abi šie elementi ir apvienoti vienā materiālā. Šis membrānas materiāls neļauj mitrumam iekļūt materiāla iekšÄ“jās daļās, un tajā pašÄ laikā tiek saglabāta materiāla spēja „elpot”. Materiāls ietaupa naudu, ja citos apstākļos bÅ«tu nepieciešami divi aizsargplēves veidi - vēja necaurlaidÄ«gas plēves un pret kondensāta plēves.

Platums: 1.5m
Platība: 75m2
Mērvienība: roll
Svars: 135 g / m2

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161