PLĒVES CELTNIECĪBAS
DIFŪZMEMBRĀNAS
TOPDACH®
TOPDACH® WALL 75M2 / ROLL
Sākums
 / PLĒVES CELTNIECĪBAS
 / DIFŪZMEMBRĀNAS
TOPDACH®
TOPDACH® WALL 75M2 / ROLL

TOPDACH® WALL 75M2 / ROLL

Kods: 11-17372

46.44 €EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Platums (m)1.5
Svars (g/1m2)90
laukums (m2)75
Cena par (m2)0.48€

Preces apraksts:

TOPDACH® WALL 75M2 / ROLL

Celtniecības plēves būvniecībā - sen zināms materiāls. Tomēr ražotāji nepārtraukti strādā pie produktu izstrādes, un mūsdienās Latvijas tirgū parādās modernas augstas kvalitātes celtniecības filmas.

No Latvijas tirgÅ« piedāvātajām celtniecÄ«bas filmām var iegādāties četras grupas: hidroizolācijas, tvaika izolācijas, vēja un difÅ«zās filmas. Visas aizsargplēves tiek nodrošinātas, lai novērstu dažādu ārējo faktoru ietekmi uz ēkas siltumizolāciju, lai tā varētu pienācÄ«gi veikt savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls ir neapstrādāts, tas nesaglabā siltumu un arÄ« tā kalpošanas laiks samazināsies. Tāpēc katram bÅ«vniecÄ«bas plēves veidam ir savs mērÄ·is, kas ir jāņem vērā. Pretējā gadÄ«jumā mājokļu bÅ«vniecÄ«bas Ä«pašnieks var veikt papildu izmaksas.

Vēja izturÄ«gas plēves. Vēja izturÄ«gas plēves galvenokārt izmanto jumta izolācijas un fasāžu konstrukciju aizsardzÄ«bai no vēja un mitruma. Šajā grupā ietilpst dažādas plēves, kas viena no otras atšÄ·iras biezumā un spēja izlaist gaisu. Ja filma „elpo” slikti, tad mitrums, kas dažādu iemeslu dēļ nonāk izolācijas materiālā, paliek tur ilgu laiku. Runājot par vēja izturÄ«gām plēvēm ar augstu tvaika caurlaidÄ«bas koeficientu, jāatzÄ«mē tāds materiāls kā Topdach, kas tieši pārklāj izolācijas materiālu. Vēja necaurlaidÄ«gas plēves aizsargā izolāciju no vēja iedarbÄ«bas. Ja tās netiek izmantotas, izolācijas materiāls 5–10 gadu laikā kļūst par plānāku. Vēja necaurlaidÄ«gas plēves efektÄ«vi veicina siltuma saglabāšanu.

Platums: 1.5m
Platība: 75m2
Mērvienība: roll
Svars: 90 g / m2

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161