PLĒVES CELTNIECĪBAS
ĢEOTEKSTILS
DUPONTPLANTEX ĢEOTEKSTILS
DuPont PLANTEX ģeotekstils, neaustais 100cm, 50m2
Sākums
 / PLĒVES CELTNIECĪBAS
 / ĢEOTEKSTILS
DUPONTPLANTEX ĢEOTEKSTILS
DuPont PLANTEX ģeotekstils, neaustais 100cm, 50m2DuPont PLANTEX ģeotekstils, neaustais 100cm, 50m2DuPont PLANTEX ģeotekstils, neaustais 100cm, 50m2

DuPont PLANTEX ģeotekstils, neaustais 100cm, 50m2

Preces Kods: 11-860

42.98EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Garums (m)50
Platums (m)1
Svars (g/1m2)68
laukums (m2)50

Preces apraksts:

DuPont PLANTEX ģeotekstils, neaustais 100cm, 50m2

DuPont PLANTEX ģeotekstils, neaustais 100cm, 50m2

Sadalošā membrāna augsnes slāņu vai frakciju nodalīšanai, drenāžas sistēmu aizsardzībai. Paredzēts arī izmantošanai dažādās konstrukcijās, nodrošinot lielisku ekspluatācijas slodžu izturību, augstu pretestību pret bojājumiem un saglabā labas filtrācijas īpašības. Plantex piemīt armējošs efekts, kas ļauj nodrošināt arī nostiprināšanas un stabilizācijas funkcijas. Piemērots izmantošanai dārzā un piemājas teritorijā. Plantex DuPont ir 100% termiski-salīmēts polipropilēns, netrūdošs ģeotekstils ražots no nepārtrukta pavediena termiski presējot. Novērš augsnes slāņu sajaukšanos un aizsargā drenāžas sistēmu no piesārņojuma. Plantex DuPont palielina konstrukcijas kalpošanas termiņu. Tās filtrācijas spējas nodrošina ilgstošu drenāžu. Materiāls ir ķīmiski inerts, nedilst un ir dabai draudzīgs.

Izmantošana:

Terasēs un piebrauktuvēs:

Izmantojot Plantex DuPont kā atdalošo un stabilizējošo slāni (kārtu) gājēju vai satiksmes ceļiem, stāvvietām, jūsu ietaupījumi būs nozīmīgi.

Ieteicamā struktūra:
 

  • 2-3cm smiltis, bazalta grants;
  • Plantex DuPont atdalošā un stabilizējošā kārta;
  • 15-25cm sablīvētas šķembas;
  • grunts pēc augsnes virskārtas noņemšanas.

Drenāžu sistēmas, sienu drenāža:

Pateicoties materiāla tekstūrai un šķērsgriezumam šim ģeotekstilam piemīt teicama ūdenscaurlaidība, tas nepiesārņojas. Izmantojot Plantex DuPont jūs varat uzlabot drenāžas sistēmu efektivitāti, tā samazinot grants iekļūšanu tajā, un pagarināt drenāžas sistēmas kalpošanas termiņu. Tas novērš augsnes iekļūšanu drenāžas sistēmā, nodrošinot lielāku caurplūdi.

Ietves vai pagaidu ceļi:

Šīm struktūrām ir raksturīgas divas galvenās problēmas: šķembas un grants iespiežas zemes virskārtā un nezāles aug intensīvāk.
Šīs problēmas var atrisināt ar Plantex DuPont palīdzību. Plantex DuPont kalpo kā atdalošais slānis starp zemes virskārtu un granti vai šķembām, neļaujot tām sajaukties. Tas neļauj augiem piekļūt zemes virskārtai, tā uzlabojot ceļu nestspēju. Pateicoties izcilai materiāla ūdens caurlaidībai uz ceļiem neveidojas peļķes.

Ieklāšanas instrukcija.

1. Nolīdziniet pamatni un novāciet lielos akmeņus.
2. Atritiniet Plantex DuPont (ja ir vējains, lietojiet smagumus materiāla noturēšanai).
3. Ja nepieciešams ieklāt vairāk par vienu rulli, sekojiet, lai savienojumu vietās materiālam būtu
pietiekams pārklājums (10-15cm).
4. Ja nepieciešams, uzberiet, izlīdziniet granti un pārklājiet ar izvēlēto segumu.
5. Lietojot materiālu drenu tranšejās, parūpējieties par pietiekamu Plantex DuPont pārklājumu
savienojuma vietās (10-15cm).

    • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    • Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu
    TopBuve+317 24860161