PLĒVES CELTNIECĪBAS
HIDROIZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® AKTIV 75M2/RULLIS
Sākums
 / PLĒVES CELTNIECĪBAS
 / HIDROIZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® AKTIV 75M2/RULLIS

EUROVENT® AKTIV 75M2/RULLIS

Preces Kods: 11-17433

60.49 €EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Svars (g/1m2)90
laukums (m2)75

Preces apraksts:

EUROVENT® AKTIV 75M2/RULLIS

CeltniecÄ«bas plēves bÅ«vniecÄ«bā ir sen zināms materiāls. Taču ražotāji nemitÄ«gi strādā pie produkta attÄ«stÄ«bas, un Latvijas tirgÅ« parādās arvien mÅ«sdienÄ«gāki un kvalitatÄ«vāki celtniecÄ«bas plēvju veidi.

Latvijas tirgÅ« piedāvātās celtniecÄ«bas plēves var iedalÄ«t četrās grupās: hidroizolācijastvaika izolācijaspretvēja un difÅ«zijas plēves. Visas aizsargplēves ir domātas, lai pasargātu celtnes siltumizolācijas materiālu no dažādu ārējo faktoru ietekmes, un lai tas pietiekami labi pildÄ«tu savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls bÅ«s mitrs, tas neglabās siltumu, un samazināsies arÄ« tā ekspluatācijas ilgums. Taču katrai plēvju grupai ir savs pielietojums, ko noteikti vajag ievērot. Pretējā gadÄ«jumā mājokļa saimnieks var iedzÄ«voties liekos izdevumos.

Tvaika izolācijas plēves. Mājokļos cilvēku darbÄ«bas rezultātā (ēdiena gatavošana, veļas mazgāšana u.c.) rodas mitrums, kas tiek novadÄ«ts caur ventilācijas sistēmām un logiem. Taču daļa mitruma iesÅ«cas mājokļa sienās. Lai no šÄ« mitruma pasargātu siltumizolācijas materiālu, ir nepieciešamas tvaika izolācijas plēves. ArÄ« šajā produktu grupā ir plašs piedāvājums.

 

  • PlatÄ«ba: 75m2
  • MērvienÄ«ba: rullis
  • Svars: 90 gr/m2

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161