PLĒVES CELTNIECĪBAS
HIDROIZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® ANTICON 130 75M2/RULLIS
Sākums
 / PLĒVES CELTNIECĪBAS
 / HIDROIZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® ANTICON 130 75M2/RULLIS

EUROVENT® ANTICON 130 75M2/RULLIS

Preces Kods: 11-17398

58.00 €EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Svars (g/1m2)130
laukums (m2)75

Preces apraksts:

EUROVENT® ANTICON 130 75M2/RULLIS

CeltniecÄ«bas plēves bÅ«vniecÄ«bā ir sen zināms materiāls. Taču ražotāji nemitÄ«gi strādā pie produkta attÄ«stÄ«bas, un Latvijas tirgÅ« parādās arvien mÅ«sdienÄ«gāki un kvalitatÄ«vāki celtniecÄ«bas plēvju veidi.

Latvijas tirgÅ« piedāvātās celtniecÄ«bas plēves var iedalÄ«t četrās grupās: hidroizolācijastvaika izolācijaspretvēja un difÅ«zijas plēves. Visas aizsargplēves ir domātas, lai pasargātu celtnes siltumizolācijas materiālu no dažādu ārējo faktoru ietekmes, un lai tas pietiekami labi pildÄ«tu savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls bÅ«s mitrs, tas neglabās siltumu, un samazināsies arÄ« tā ekspluatācijas ilgums. Taču katrai plēvju grupai ir savs pielietojums, ko noteikti vajag ievērot. Pretējā gadÄ«jumā mājokļa saimnieks var iedzÄ«voties liekos izdevumos.

Hidroizolācijas plēves. Hidroizolācijas plēves ir domātas, lai ēkas jumtu pasargātu no ārējā mitruma un kondensāta kaitÄ«gās ietekmes. Hidroizolācijas plēves iedala divās grupās: parastās un antikondensāta plēves. Visām plēvēm ir jābÅ«t ar UV stabilizāciju, jo to prasa Eiropas SavienÄ«bas normas. Materiālam piemÄ«tošÄ aizsardzÄ«ba pret ultravioleto starojumu garantē, ka tas kalpos ilgāk un arÄ« aizsargās ēkas materiālus. Saskaņā ar ES prasÄ«bām, kalpošanas mūžs ir aptuveni 50 gadi. Jumta plēvēm jābÅ«t armētām, tad tās ir izturÄ«gākas.

Antikondensātas hidroizolācijas plēves nekādā gadÄ«jumā nedrÄ«kst uzklāt uz siltumizolējošÄs vates slāņa. Antikondensāta plēves ir izturÄ«gākas nekā parastās, un šo materiālu vajadzētu izmantot, ja jumta segums tiek veidots no cinkotā tērauda loksnēm.

 

  • Platums: 1.5m
  • PlatÄ«ba: 75m2
  • MērvienÄ«ba: rullis
  • Svars: 130 gr/m2

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161