TOPBUVE.LV
0
TopBuve+317 24860161

Kategorijas
PLĒVES CELTNIECĪBAS
HIDROIZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® ANTICON 130 75M2/RULLIS

Kods: 11-17398

EUROVENT® ANTICON 130 75M2/RULLIS

Preces apraksts

EUROVENT® ANTICON 130 75M2/RULLIS

Celtniecības plēves būvniecībā ir sen zināms materiāls. Taču ražotāji nemitīgi strādā pie produkta attīstības, un Latvijas tirgū parādās arvien mūsdienīgāki un kvalitatīvāki celtniecības plēvju veidi.

Latvijas tirgū piedāvātās celtniecības plēves var iedalīt četrās grupās: hidroizolācijastvaika izolācijaspretvēja un difūzijas plēves. Visas aizsargplēves ir domātas, lai pasargātu celtnes siltumizolācijas materiālu no dažādu ārējo faktoru ietekmes, un lai tas pietiekami labi pildītu savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls būs mitrs, tas neglabās siltumu, un samazināsies arī tā ekspluatācijas ilgums. Taču katrai plēvju grupai ir savs pielietojums, ko noteikti vajag ievērot. Pretējā gadījumā mājokļa saimnieks var iedzīvoties liekos izdevumos.

Hidroizolācijas plēves. Hidroizolācijas plēves ir domātas, lai ēkas jumtu pasargātu no ārējā mitruma un kondensāta kaitīgās ietekmes. Hidroizolācijas plēves iedala divās grupās: parastās un antikondensāta plēves. Visām plēvēm ir jābūt ar UV stabilizāciju, jo to prasa Eiropas Savienības normas. Materiālam piemītošā aizsardzība pret ultravioleto starojumu garantē, ka tas kalpos ilgāk un arī aizsargās ēkas materiālus. Saskaņā ar ES prasībām, kalpošanas mūžs ir aptuveni 50 gadi. Jumta plēvēm jābūt armētām, tad tās ir izturīgākas.

Antikondensātas hidroizolācijas plēves nekādā gadījumā nedrīkst uzklāt uz siltumizolējošās vates slāņa. Antikondensāta plēves ir izturīgākas nekā parastās, un šo materiālu vajadzētu izmantot, ja jumta segums tiek veidots no cinkotā tērauda loksnēm.

 

 • Platums: 1.5m
 • Platība: 75m2
 • Mērvienība: rullis
 • Svars: 130 gr/m2
Svars (g/1m2)130
laukums (m2)75
Cena par (m2)0.58€

43.31EUR

TopBuve.lv
Ielikt grozā
Pievienot salīdzināšanaiSalīdzināšana lapa

  • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

  Celtniecības
  kalkulators
  Uzdot
  jautājumu