0
TopBuve+317 24860161
PLĒVES CELTNIECĪBAS
HIDROIZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® BASIC 75M2/RULLIS

Kods: 11-17401

EUROVENT® BASIC 75M2/RULLIS

Preces apraksts:

EUROVENT® BASIC 75M2/RULLIS

CeltniecÄ«bas plēves bÅ«vniecÄ«bā ir sen zināms materiāls. Taču ražotāji nemitÄ«gi strādā pie produkta attÄ«stÄ«bas, un Latvijas tirgÅ« parādās arvien mÅ«sdienÄ«gāki un kvalitatÄ«vāki celtniecÄ«bas plēvju veidi.

Latvijas tirgÅ« piedāvātās celtniecÄ«bas plēves var iedalÄ«t četrās grupās: hidroizolācijastvaika izolācijaspretvēja un difÅ«zijas plēves. Visas aizsargplēves ir domātas, lai pasargātu celtnes siltumizolācijas materiālu no dažādu ārējo faktoru ietekmes, un lai tas pietiekami labi pildÄ«tu savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls bÅ«s mitrs, tas neglabās siltumu, un samazināsies arÄ« tā ekspluatācijas ilgums. Taču katrai plēvju grupai ir savs pielietojums, ko noteikti vajag ievērot. Pretējā gadÄ«jumā mājokļa saimnieks var iedzÄ«voties liekos izdevumos.

DifÅ«zijas jeb membrānas plēves. Pretvēja plēves ir “elpojoši” materiāli, savukārt hidroizolācijas materiāli ir neelpojoši, un tie jāliek tā, lai starp aizsargplēvi un siltumizolācijas materiālu bÅ«tu atstarpe. Jaunās tehnoloÄ£ijas abas šÄ«s Ä«pašÄ«bas savienojušas vienā materiālā. Šis membrānas materiāls nepieļauj mitruma iekļūšanu materiāla iekšpusē, bet tajā pat laikā tiek saglabāta materiāla “elpošanas” Ä«pašÄ«ba. Materiāls ļauj ekonomēt lÄ«dzekļus tur, kur citkārt bÅ«tu nepieciešamas divu veidu – pretvēja un antikondensāta plēves.

 

  • Platums: 1.5m
  • PlatÄ«ba: 75m2
  • MērvienÄ«ba: rullis
  • Svars: 100 gr/m2
Svars (g/1m2)110
laukums (m2)75
Cena par (m2)0.65€

48.65€EUR

TopBuve.lv
Ielikt grozā

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES