TOPBUVE.LV
0
TopBuve+317 24860161

Kategorijas
PLĒVES CELTNIECĪBAS
HIDROIZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® SILVER 75M2 / ROLL

Kods: 11-17385

EUROVENT® SILVER 75M2 / ROLL

Preces apraksts

EUROVENT® SILVER 75M2 / ROLL

Celtniecības plēves būvniecībā - sen zināms materiāls. Tomēr ražotāji nepārtraukti strādā pie produktu izstrādes, un mūsdienās Latvijas tirgū parādās modernas augstas kvalitātes celtniecības filmas.

No Latvijas tirgū piedāvātajām celtniecības filmām var iegādāties četras grupas: hidroizolācijas, tvaika izolācijas, vēja un difūzās filmas. Visas aizsargplēves tiek nodrošinātas, lai novērstu dažādu ārējo faktoru ietekmi uz ēkas siltumizolāciju, lai tā varētu pienācīgi veikt savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls ir neapstrādāts, tas nesaglabā siltumu un arī tā kalpošanas laiks samazināsies. Tāpēc katram būvniecības plēves veidam ir savs mērķis, kas ir jāņem vērā. Pretējā gadījumā mājokļu būvniecības īpašnieks var veikt papildu izmaksas.

Hidroizolācijas plēves. Ir pieejamas hidroizolācijas plēves, lai aizsargātu ēkas jumtu no ārējā mitruma un no kondensāta kaitīgās ietekmes. Hidroizolācijas plēves iedala divās grupās: vienkāršas un pret kondensācijas plēves. Visām plēvēm jābūt stabilizētām UV, jo tā ir Eiropas Savienības prasība. Materiālu īpašības, kas aizsargā pret ultravioleto starojumu, nodrošina, ka tas ilgst ilgāk, kā arī aizsargās būvmateriālus. Saskaņā ar Eiropas Savienības prasībām ilgmūžības termiņam jābūt 50 gadiem. Jumta plēves jāstiprina, kas padara tās izturīgākas.

Nekādā gadījumā uz siltumizolācijas vilnas slāņa nedrīkst uzlikt pretestības hidroizolācijas plēvi. Pretkondensāta plēve ir izturīgāka nekā vienkārša, un šis materiāls jāizmanto, ja jumta segums ir izgatavots no cinkota tērauda gabaliem.

Platība: 75m2
Mērvienība: roll
Svars: 96 g / m2
Platums: 1.5m

Svars (g/1m2)96
laukums (m2)75
Cena par (m2)0.36€

27.10EUR

TopBuve.lv
Ielikt grozā
Pievienot salīdzināšanaiSalīdzināšana lapa

    • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    Celtniecības
    kalkulators
    Uzdot
    jautājumu