PLĒVES CELTNIECĪBAS
HIDROIZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® SILVER 75M2 / ROLL
Sākums
 / PLĒVES CELTNIECĪBAS
 / HIDROIZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® SILVER 75M2 / ROLL

EUROVENT® SILVER 75M2 / ROLL

Preces Kods: 11-17385

42.28 €EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Svars (g/1m2)96
laukums (m2)75

Preces apraksts:

EUROVENT® SILVER 75M2 / ROLL

Celtniecības plēves būvniecībā - sen zināms materiāls. Tomēr ražotāji nepārtraukti strādā pie produktu izstrādes, un mūsdienās Latvijas tirgū parādās modernas augstas kvalitātes celtniecības filmas.

No Latvijas tirgÅ« piedāvātajām celtniecÄ«bas filmām var iegādāties četras grupas: hidroizolācijas, tvaika izolācijas, vēja un difÅ«zās filmas. Visas aizsargplēves tiek nodrošinātas, lai novērstu dažādu ārējo faktoru ietekmi uz ēkas siltumizolāciju, lai tā varētu pienācÄ«gi veikt savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls ir neapstrādāts, tas nesaglabā siltumu un arÄ« tā kalpošanas laiks samazināsies. Tāpēc katram bÅ«vniecÄ«bas plēves veidam ir savs mērÄ·is, kas ir jāņem vērā. Pretējā gadÄ«jumā mājokļu bÅ«vniecÄ«bas Ä«pašnieks var veikt papildu izmaksas.

Hidroizolācijas plēves. Ir pieejamas hidroizolācijas plēves, lai aizsargātu ēkas jumtu no ārējā mitruma un no kondensāta kaitÄ«gās ietekmes. Hidroizolācijas plēves iedala divās grupās: vienkāršas un pret kondensācijas plēves. Visām plēvēm jābÅ«t stabilizētām UV, jo tā ir Eiropas SavienÄ«bas prasÄ«ba. Materiālu Ä«pašÄ«bas, kas aizsargā pret ultravioleto starojumu, nodrošina, ka tas ilgst ilgāk, kā arÄ« aizsargās bÅ«vmateriālus. Saskaņā ar Eiropas SavienÄ«bas prasÄ«bām ilgmūžības termiņam jābÅ«t 50 gadiem. Jumta plēves jāstiprina, kas padara tās izturÄ«gākas.

Nekādā gadÄ«jumā uz siltumizolācijas vilnas slāņa nedrÄ«kst uzlikt pretestÄ«bas hidroizolācijas plēvi. Pretkondensāta plēve ir izturÄ«gāka nekā vienkārša, un šis materiāls jāizmanto, ja jumta segums ir izgatavots no cinkota tērauda gabaliem.

Platība: 75m2
Mērvienība: roll
Svars: 96 g / m2
Platums: 1.5m

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161