PLĒVES CELTNIECĪBAS
HIDROIZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® SUPER 75M2/RULLIS
Sākums
 / PLĒVES CELTNIECĪBAS
 / HIDROIZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® SUPER 75M2/RULLIS

EUROVENT® SUPER 75M2/RULLIS

Preces Kods: 11-17405

126.98 €EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Svars (g/1m2)170
laukums (m2)75

Preces apraksts:

EUROVENT® SUPER 75M2/RULLIS

CeltniecÄ«bas plēves bÅ«vniecÄ«bā ir sen zināms materiāls. Taču ražotāji nemitÄ«gi strādā pie produkta attÄ«stÄ«bas, un Latvijas tirgÅ« parādās arvien mÅ«sdienÄ«gāki un kvalitatÄ«vāki celtniecÄ«bas plēvju veidi.

Latvijas tirgÅ« piedāvātās celtniecÄ«bas plēves var iedalÄ«t četrās grupās: hidroizolācijastvaika izolācijaspretvēja un difÅ«zijas plēves. Visas aizsargplēves ir domātas, lai pasargātu celtnes siltumizolācijas materiālu no dažādu ārējo faktoru ietekmes, un lai tas pietiekami labi pildÄ«tu savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls bÅ«s mitrs, tas neglabās siltumu, un samazināsies arÄ« tā ekspluatācijas ilgums. Taču katrai plēvju grupai ir savs pielietojums, ko noteikti vajag ievērot. Pretējā gadÄ«jumā mājokļa saimnieks var iedzÄ«voties liekos izdevumos.

DifÅ«zijas jeb membrānas plēves. Pretvēja plēves ir “elpojoši” materiāli, savukārt hidroizolācijas materiāli ir neelpojoši, un tie jāliek tā, lai starp aizsargplēvi un siltumizolācijas materiālu bÅ«tu atstarpe. Jaunās tehnoloÄ£ijas abas šÄ«s Ä«pašÄ«bas savienojušas vienā materiālā. Šis membrānas materiāls nepieļauj mitruma iekļūšanu materiāla iekšpusē, bet tajā pat laikā tiek saglabāta materiāla “elpošanas” Ä«pašÄ«ba. Materiāls ļauj ekonomēt lÄ«dzekļus tur, kur citkārt bÅ«tu nepieciešamas divu veidu – pretvēja un antikondensāta plēves.

 

  • Platums: 1.5m
  • PlatÄ«ba: 75m2
  • MērvienÄ«ba: rullis
  • Svars: 170 gr/m2

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161