PLĒVES CELTNIECĪBAS
HIDROIZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® WALL PROTECT 3 75M2/RULLIS
Sākums
 / PLĒVES CELTNIECĪBAS
 / HIDROIZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® WALL PROTECT 3 75M2/RULLIS

EUROVENT® WALL PROTECT 3 75M2/RULLIS

Preces Kods: 11-17399

69.65 €EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Svars (g/1m2)85
laukums (m2)75

Preces apraksts:

EUROVENT® WALL PROTECT 3 75M2/RULLIS

CeltniecÄ«bas plēves bÅ«vniecÄ«bā ir sen zināms materiāls. Taču ražotāji nemitÄ«gi strādā pie produkta attÄ«stÄ«bas, un Latvijas tirgÅ« parādās arvien mÅ«sdienÄ«gāki un kvalitatÄ«vāki celtniecÄ«bas plēvju veidi.

Latvijas tirgÅ« piedāvātās celtniecÄ«bas plēves var iedalÄ«t četrās grupās: hidroizolācijastvaika izolācijaspretvēja un difÅ«zijas plēves. Visas aizsargplēves ir domātas, lai pasargātu celtnes siltumizolācijas materiālu no dažādu ārējo faktoru ietekmes, un lai tas pietiekami labi pildÄ«tu savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls bÅ«s mitrs, tas neglabās siltumu, un samazināsies arÄ« tā ekspluatācijas ilgums. Taču katrai plēvju grupai ir savs pielietojums, ko noteikti vajag ievērot. Pretējā gadÄ«jumā mājokļa saimnieks var iedzÄ«voties liekos izdevumos.

Pretvēja plēves. Pretvēja plēvēm pamatpielietojums ir jumta un fasāžu konstrukciju siltinātāja ārējā aizsardzÄ«ba no vēja un mitruma. Šajā celtniecÄ«bas plēvju grupā ietilpstošÄs plēves viena no otras atšÄ·iras ar biezumu un “elpošanas” efektivitāti. Ja aizsargplēve pietiekami labi “neelpo”, tad mitrums, kas dažādu apstākļu rezultātā iekļūst siltumizolācijas materiālā, tur saglabājas ilgi. No pretvēja plēvēm ar augstu tvaiku caurlaidÄ«bas koeficientu bÅ«tu jāmin tads materiāls kā Topdach, šÄ« plēve tiek klāta tieši uz siltumizolācijas materiāla. Kā arÄ« vēja izolācijas plēves pasargā siltumizolāciju no vēja ietekmes. Pretējā gadÄ«jumā vējš siltumizolācijas materiālu “izpÅ«š”, un 5-10 gadu laikā tas kļūst uz pusi plānāks. Pretvēja plēves palÄ«dz saglabāt siltumefektivitātes koeficientu.

 

  • Platums: 1.5m
  • PlatÄ«ba: 75m2
  • MērvienÄ«ba: rullis
  • Svars: 85 gr/m2

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161