PLĒVES CELTNIECĪBAS
PRETVĒJA PLĒVES
TOPDACH®
TOPDACH® WALL 75M2 / ROLL
Sākums
 / PLĒVES CELTNIECĪBAS
 / PRETVĒJA PLĒVES
TOPDACH®
TOPDACH® WALL 75M2 / ROLL

TOPDACH® WALL 75M2 / ROLL

Preces Kods: 11-17437

46.44EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Cena par (m2)0.48

Preces apraksts:

TOPDACH® WALL 75M2 / ROLL

Celtniecības plēves būvniecībā - sen zināms materiāls. Tomēr ražotāji nepārtraukti strādā pie produktu izstrādes, un mūsdienās Latvijas tirgū parādās modernas augstas kvalitātes celtniecības filmas.

No Latvijas tirgū piedāvātajām celtniecības filmām var iegādāties četras grupas: hidroizolācijas, tvaika izolācijas, vēja un difūzās filmas. Visas aizsargplēves tiek nodrošinātas, lai novērstu dažādu ārējo faktoru ietekmi uz ēkas siltumizolāciju, lai tā varētu pienācīgi veikt savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls ir neapstrādāts, tas nesaglabā siltumu un arī tā kalpošanas laiks samazināsies. Tāpēc katram būvniecības plēves veidam ir savs mērķis, kas ir jāņem vērā. Pretējā gadījumā mājokļu būvniecības īpašnieks var veikt papildu izmaksas.

Vēja izturīgas plēves. Vēja izturīgas plēves galvenokārt izmanto jumta izolācijas un fasāžu konstrukciju aizsardzībai no vēja un mitruma. Šajā grupā ietilpst dažādas plēves, kas viena no otras atšķiras biezumā un spēja izlaist gaisu. Ja filma „elpo” slikti, tad mitrums, kas dažādu iemeslu dēļ nonāk izolācijas materiālā, paliek tur ilgu laiku. Runājot par vēja izturīgām plēvēm ar augstu tvaika caurlaidības koeficientu, jāatzīmē tāds materiāls kā Topdach, kas tieši pārklāj izolācijas materiālu. Vēja necaurlaidīgas plēves aizsargā izolāciju no vēja iedarbības. Ja tās netiek izmantotas, izolācijas materiāls 5–10 gadu laikā kļūst par plānāku. Vēja necaurlaidīgas plēves efektīvi veicina siltuma saglabāšanu.

Platums: 1.5m
Platība: 75m2
Mērvienība: roll
Svars: 90 g / m2

    • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161