PLĒVES CELTNIECĪBAS
TVAIKA IZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® STANDARD ALU 75M2/RULLIS
Sākums
 / PLĒVES CELTNIECĪBAS
 / TVAIKA IZOLĀCIJAS PLĒVES
EUROVENT®
EUROVENT® STANDARD ALU 75M2/RULLIS

EUROVENT® STANDARD ALU 75M2/RULLIS

Kods: 11-17391

65.91 €EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Svars (g/1m2)110
laukums (m2)75
Cena par (m2)0.56€

Preces apraksts:

EUROVENT® STANDARD ALU 75M2/RULLIS

CeltniecÄ«bas plēves bÅ«vniecÄ«bā ir sen zināms materiāls. Taču ražotāji nemitÄ«gi strādā pie produkta attÄ«stÄ«bas, un Latvijas tirgÅ« parādās arvien mÅ«sdienÄ«gāki un kvalitatÄ«vāki celtniecÄ«bas plēvju veidi.

Latvijas tirgÅ« piedāvātās celtniecÄ«bas plēves var iedalÄ«t četrās grupās: hidroizolācijastvaika izolācijaspretvēja un difÅ«zijas plēves. Visas aizsargplēves ir domātas, lai pasargātu celtnes siltumizolācijas materiālu no dažādu ārējo faktoru ietekmes, un lai tas pietiekami labi pildÄ«tu savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls bÅ«s mitrs, tas neglabās siltumu, un samazināsies arÄ« tā ekspluatācijas ilgums. Taču katrai plēvju grupai ir savs pielietojums, ko noteikti vajag ievērot. Pretējā gadÄ«jumā mājokļa saimnieks var iedzÄ«voties liekos izdevumos.

Tvaika izolācijas plēves. Mājokļos cilvēku darbÄ«bas rezultātā (ēdiena gatavošana, veļas mazgāšana u.c.) rodas mitrums, kas tiek novadÄ«ts caur ventilācijas sistēmām un logiem. Taču daļa mitruma iesÅ«cas mājokļa sienās. Lai no šÄ« mitruma pasargātu siltumizolācijas materiālu, ir nepieciešamas tvaika izolācijas plēves. ArÄ« šajā produktu grupā ir plašs piedāvājums.

 

  • PlatÄ«ba: 75m2
  • MērvienÄ«ba: rullis
  • Svars: 110 gr/m2

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161