TOPBUVE.LV
0
TopBuve+317 24860161

Kategorijas
PLĒVES CELTNIECĪBAS
TVAIKA IZOLĀCIJAS PLĒVES
SAMPLEX®
SAMPLEX® GARO 200 CE UV-STAB. 135M2/RULLIS

Kods: 11-17452

SAMPLEX® GARO 200 CE UV-STAB. 135M2/RULLIS

Preces apraksts

SAMPLEX® GARO 200 CE UV-STAB. 135M2/RULLIS

Celtniecības plēves būvniecībā ir sen zināms materiāls. Taču ražotāji nemitīgi strādā pie produkta attīstības, un Latvijas tirgū parādās arvien mūsdienīgāki un kvalitatīvāki celtniecības plēvju veidi.

Latvijas tirgū piedāvātās celtniecības plēves var iedalīt četrās grupās: hidroizolācijastvaika izolācijaspretvēja un difūzijas plēves. Visas aizsargplēves ir domātas, lai pasargātu celtnes siltumizolācijas materiālu no dažādu ārējo faktoru ietekmes, un lai tas pietiekami labi pildītu savas funkcijas. Ja siltumizolācijas materiāls būs mitrs, tas neglabās siltumu, un samazināsies arī tā ekspluatācijas ilgums. Taču katrai plēvju grupai ir savs pielietojums, ko noteikti vajag ievērot. Pretējā gadījumā mājokļa saimnieks var iedzīvoties liekos izdevumos.

Tvaika izolācijas plēves. Mājokļos cilvēku darbības rezultātā (ēdiena gatavošana, veļas mazgāšana u.c.) rodas mitrums, kas tiek novadīts caur ventilācijas sistēmām un logiem. Taču daļa mitruma iesūcas mājokļa sienās. Lai no šī mitruma pasargātu siltumizolācijas materiālu, ir nepieciešamas tvaika izolācijas plēves. Arī šajā produktu grupā ir plašs piedāvājums.

 

Svars (g/1m2)185
laukums (m2)135
Cena par (m2)0.59€

79.90EUR

TopBuve.lv
Ielikt grozā
Pievienot salīdzināšanaiSalīdzināšana lapa

    • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    Celtniecības
    kalkulators
    Uzdot
    jautājumu