PLĒVES CELTNIECĪBAS
TVAIKA IZOLĀCIJAS PLĒVES
TYVEK AIRGUARD SD5 DIFŪZPLĒVE AR MIKROSPRAUGĀM
TYVEK Airguard Sd5 Difūzplēve ar mikrospraugām, 150cm, 75m2
Sākums
 / PLĒVES CELTNIECĪBAS
 / TVAIKA IZOLĀCIJAS PLĒVES
TYVEK AIRGUARD SD5 DIFŪZPLĒVE AR MIKROSPRAUGĀM
TYVEK Airguard Sd5 Difūzplēve ar mikrospraugām, 150cm, 75m2TYVEK Airguard Sd5 Difūzplēve ar mikrospraugām, 150cm, 75m2TYVEK Airguard Sd5 Difūzplēve ar mikrospraugām, 150cm, 75m2

TYVEK Airguard Sd5 Difūzplēve ar mikrospraugām, 150cm, 75m2

Preces Kods: 11-813

185.72EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Garums (m)50
Platums (m)1.5
Svars (g/1m2)108
laukums (m2)75

Preces apraksts:

TYVEK Airguard Sd5 Difūzplēve ar mikrospraugām, 150cm, 75m2

DuPont ™ AirGuard® SD5 Aktīvā tvaika izolācija. Jaunās paaudzes tvaika izolāciju AirGuard® SD5 izmanto, lai samazinātu konvekcijas siltuma zudumus, lai minimalizētu kondensāta rašanās risku siltuma izolācijā koka karkasa mājās. AirGuard® SD5 vienlaicīgi nodrošina nepieciešamo tvaika izolācijas līmeni un tvaika caurlaidību. Kontrolētu tvaiku caurlaidību (tvaiku caurlaidības koeficients Sd - 5-10 metri) Izmanto kā elpojošu tvaika izolāciju sienām un jumtiem. Īpaši ieteicama koka karkasa mājām vai guļbūvēm. Materiālu klāj ar uzrakstiem uz telpas iekšpusi, veidojot 10-15 cm pārlaidumus. Pārlaidumus salīmē ar Tyvek tape vai Tyvek Butil Tape.

Ierobežo (kontrolē) tvaiku caurlaidību
• Nodrošina hermētiskumu un mitruma aizsardzību
• Atbilst Eiropas tvaika izolācijas materiālu standartam (EN 13984)
• Lieliska mehāniskā izturība
• Viegla un vienkārša ieklāšana
• Samazina konvekcijas siltuma zudumus
• Minimalizē kondensāta rašanās risku siltuma izolācijā

AirGuard® SD5 vienlaicīgi nodrošina nepieciešamo tvaika izolācijas līmeni un tvaika caurlaidību. Kontrolētu tvaiku caurlaidību (tvaiku caurlaidības koeficients Sd - 5-10 metri) nodrošina augsti tehnoloģisks funkcionālais slānis, kurš uzklāts uz izturīga armējoša materiāla.

AirGuard® SD5 izmantošana kombinācijā ar šķiedrveida siltinājumu un Tyvek® pretvēja izolāciju palīdz samazināt siltuma zudumus, panākt telpās temperatūras - mitruma balansu, kas līdzinās guļbūves rādītājiem. Komfortabls un veselībai labvēlīgs mikroklimats telpās tiek nodrošināts ar neliela daudzuma tvaika kustību cauri tvaika izolācijas plēvei, kurš neaizturas siltuma izolācijā, bet viegli izkļūst cauri pretvēja izolācijai. Tā rezultātā tiek nodrošināta normāla ēkas funkcionēšana bez ledus veidošanās siltuma izolācijas materiālā ziemas laikā un samazināta mitruma uzkrāšanās ēkas konstrukcijās vasarā. Izmantojot tradicionālos polietilēna tvaika izolācijas materiālus, kuri, praktiski, pilnībā ieslēdz tvaiku ēkas iekšpusē, var izjaukt dabīgo gaisa - mitruma kustību un veicināt ēkas konstrukcijas elementu bojāšanos un pelējuma veidošanos.

AirGuard® SD5 priekšrocības:

  • tiek novērsts "siltumnīcas" efekts, kurš veidojas ar tradicionālajām polietilēna tvaika izolācijām izbūvētajos mansardos;
  • tiek uzturēts komfortabls un veselībai labvēlīgs mikroklimats telpās ;
  • ēkas konstrukcijām ir papildus žūšanas iespēja;
  • izturīgs, ilgmūžīgs un ieklāšanā ērts materiāls;
  • tiek ražots pēc unikālas DuPont tehnoloģijas;
  • ekoloģiski tīrs un drošs veselībai materiāls.

Izcelsmes valsts: Luksemburga.

    • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161