SAUSIE MAISĪJUMI
DEKORATĪVIE APMETUMI
EKOFLEKS MOZAĪKAS APMETUMS
AL99 EKOFLEKS - Mozaīkas apmetums 1.8mm
Sākums
 / SAUSIE MAISĪJUMI
 / DEKORATĪVIE APMETUMI
EKOFLEKS MOZAĪKAS APMETUMS
AL99 EKOFLEKS - Mozaīkas apmetums 1.8mm

AL99 EKOFLEKS - Mozaīkas apmetums 1.8mm

Preces Kods: 11-17360

Cena par kg

2.84 €

14.21 €EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Svars (kg)5

Preces apraksts:

AL99 EKOFLEKS - Mozaīkas apmetums 1.8mm

Akrila mozaÄ«kas apmetums dekoratÄ«vai apdarei ēku iekšpusē un ārpusē. Grauds 1,8 mm.

Laba adhēzija pie pamatnēm

IzturÄ«gs pret mazgāšanu un atmosfēras iedarbÄ«bu

Izturīgs pret mehānisko slodzi

aTvaikcaurlaidīgs un hidrofobs

 

Izgatavošana lÄ«dz 24 stundām!

Pielietošana
MozaÄ«kas apmetums Ekofleks AL99 paredzēts ārējai un iekšÄ“jai ēku virsmu dekoratÄ«vai apdarei. Apmetums tiek ražots uz akrila sveÄ·u dispersijas Å«dens bāzes un nesatur amonjaka un organiskus šÄ·Ä«dinātājus. Tiek lietots uz visām lÄ«dzenajām, minerālajām virsmām, tādām kā betons, putubetons, keramzÄ«tbetons, apmestas virsmas, Ä£ipsis, Ä£ipškartona plāksnes, skaidu plāksnes utt. Nav vēlams apmest fasādes, kuras tika siltinātas ar minerālo vati.Lietošanas instrukcija
Virsmai jābÅ«t lÄ«dzenai, sausai un tÄ«rai, bez tauku, eļļas, vaska un citiem adhēziju mazinošiem traipiem, kā arÄ« bez redzamiem bojājumiem, iedobumiem vai iespiedumiem. Veco krāsu kārtu atlikumi ir jānotÄ«ra. Ä¢ipša virsmas, Ä£ipša plāksnes, kā arÄ« vecas un drÅ«pošas virsmas apstrādāt ar grunti Ekofleks GL25. GadÄ«jumā, ja ir parādÄ«jusies sēnÄ«te vai pelējums, bojātās vietas apstrādāt ar antibakteriālo grunti Ekofleks GL29. Pirms dekoratÄ«vā apmetuma uzklāšanas virsma ir jānogruntē ar gruntskrāsu zem dekoratÄ«vā apmetuma Ekofleks GL33. DekoratÄ«vo apmetumu drÄ«kst klāt uz virsmas tikai pēc pilnÄ«gas Ekofleks GL33 nožūšanas. Pirms lietošanas apmetums Ekofleks AL99 ir kārtÄ«gi jāsamaisa. Apmetumu nedrÄ«kst atšÄ·aidÄ«t ar Å«deni un pievienot citus materiālus! DekoratÄ«vais apmetums tiek uzklāts uz sagatavotām virsmām ar gludu, nerÅ«sējošÄ metāla rÄ«vdēli. Apmetumu uzklāt uz virsmas ar kārtas biezumu, kura apmēram atbilst dubulta grauda lielumam. Pēc tam ar gludu, nerÅ«sējošÄ metāla rÄ«vdēli velkot materiālu vienā virzienā, noņemot apmetuma pārpalikumus izlÄ«dzināt virsmu lÄ«dz grauda biezumam. DekoratÄ«vais apmetums ir jāuzklāj pēc metodes “mitrs pa mitru”, nepieļaujot apmestas virsmas nožūšanu pirms kārtējās kārtas uzklāšanas. Darbi pie vienas virsmas jāveic nepārtraukti. Kā arÄ« lai izvairÄ«tos no atšÄ·irÄ«bām tonÄ« un faktÅ«rā, ieteicams neizlietot apmetuma spaini pilnÄ«bā, bet pievienot (pēc pusspaiņa izmantošanas) apmetumu no nākošÄ spaiņa, labi samaisot abas daļas. Veicot ārdarbus apmetamo un jau apmesto virsmu pasargāt no nokrišÅ†u, tiešo saules staru un stipra vēja iedarbÄ«bas, ierÄ«kojot speciālus aizsargājušus pārsegumus. Apmestas virsmas nožūšanas laiks apmēram 12-48 stundas un ir atkarÄ«gs no virsmas uzsÅ«kšanas spējas un atmosfēras apstākļiem. Zema gaisa temperatÅ«ra un augsts mitrums var bÅ«tiski palielināt nožūšanas laiku. Paaugstināta gaisa mitruma apstākļos uz apmestas virsmas var rasties “piena” sÅ«bējums, kurš pazudÄ«s pēc pilnas apmetuma nožūšanas.

Utilizācijas instrukcija
Materiālu nedrÄ«kst noskalot kanalizācijā un pieļaut tā nokļūšanu notekÅ«deņos. Plastmasas iepakojumu ieteicams utilizēt speciālos plastmasai domātos konteineros. Pēc nožūšanas materiāla atlikumus var utilizēt kā celtniecÄ«bas atkritumus vai vecās krāsas, arÄ« kā saimniecÄ«bas atkritumus.

DrošÄ«bas noteikumi
Glabāt bērniem nepieejamā vietā. GadÄ«jumā, ja produkts ir nokļuvis acÄ«s, nekavējoties  izskalot acis ar lielu daudzumu Å«dens un griezties pie ārsta pēc medicÄ«niskās palÄ«dzÄ«bas.

Tehniskie dati
Sastāvs:Ūdens polimēru dispersija, modificējošÄs piedevas, minerālie aizpildÄ«tāji
Korekcijas laiks:ap 20 minūtēm
Darbus veikt pie pamatnes un gaisa temperatūras:no +50С līdz +300С
Glabāšanas temperatÅ«ra:no +50С lÄ«dz +250СSargāt no sasalšanas!
Nožūšanas laiks:no 12 lÄ«dz 48 stundām
Patēriņš:no 4,7 lÄ«dz 5,0 kg/m2
DerÄ«guma termiņš:24 mēneši
Iepakojums:25kg; 5kg
Ražots Latvijā

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161