SAUSIE MAISĪJUMI
LĪMJAVAS/MŪRJAVAS
EKOFLEKS - ARMĒJOŠĀ JAVA SILTINĀŠANAS SISTĒMĀM
CL125 EKOFLEKS - Armējošā java siltināšanas sistēmām
Sākums
 / SAUSIE MAISĪJUMI
 / LĪMJAVAS/MŪRJAVAS
EKOFLEKS - ARMĒJOŠĀ JAVA SILTINĀŠANAS SISTĒMĀM
CL125 EKOFLEKS - Armējošā java siltināšanas sistēmām

CL125 EKOFLEKS - Armējošā java siltināšanas sistēmām

Preces Kods: 11-17368

Cena par kg

0.34 €

8.63EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Svars (kg)25

Preces apraksts:

CL125 EKOFLEKS - Armējošā java siltināšanas sistēmām

Speciāla līme siltumizolācijas plākšņu līmēšanai un armējošā slāņa veidošanai siltumizolācijas sistēmās

Laba adhēzija pie pamatnēm

Izturīga pret atmosfēras iedarbību

Tvaikcaurlaidīga

Ekoloģiski tīra

 

Pielietošana
Speciāla līme cietu polisterola, akmens vates plākšņu līmēšanai un tepēšanai ēku ārpusē un iekšpusē, kā arī stiegrošanas sieta līmēšanai un tepēšanai siltumizolācijas sistēmās. Piemīt labs elastīgums un izturība, nostiprina visu siltumizolācijas sistēmu. Līme ir noturīga pret mitrumu un salu, ar labu tvaika caurlaidību. Der visām minerālajām pamatnēm, piem.: mūris, betons, apmetums.

Lietošanas instrukcija
Sagatavošanas darbi. Virsmai jābūt nesošai, izturīgai un bez bojājumiem. Atslāņojušos slāņus vai krāsu, kuri nav izturīgi pret slodzi ir pilnībā jānoņem mehāniski. Virsmu nožāvēt un attīrīt no putekļiem un netīrumiem, kuri samazina adhēziju. Bioloģiskās korozijas gadījumā virsmas bioloģiskos veidojumus vai mikroorganismus nepieciešams noņemt ar metāla birsti un apstrādāt ar antibakteriālo līdzekli Ekofleks GL29 atbilstoši instrukcijai. Nepieciešamības gadījumā virsma jānogruntē ar grunti Ekofleks GL25 vai Ekofleks GL27. Sagatavotai pamatnei jābūt tīrai, stiprai un neirdenai. 25 kg Ekofleks CL125 sausa maisījuma samaisa aptuveni 7,5 l ūdens viendabīgā masā. Pēc 5-10 min. maisījumu vēlreiz labi izmaisa.
Plākšņu līmēšana. Plākšņu virsma jānotepē ar plānu līmes slāni, labi ierīvējot to virsmā. Līmes masa uz līmējamas plāksnes tiek uzklāta pa perimetru, bet centrā tiek uzklāts delnas izmēra laukums un tiek piespiests pie virsmas,. Plākšņu līmēšana notiek no apakšas uz augšu. Ja pamats ir līdzens, tad līmi uzklāj uz visas plāksnes virsmas ar 10x10x10 mm lielu robainu rīvdēli. Īpaši svarīgi, lai plākšņu malas piespiestos un pieliptu. Plāksnes līmēšanas laiks 15-20 min. Plāksnes pielīmē cieši un bez atstarpēm, lai līme netiktu plākšņu savienojumos. Plāksnes ar dībeļiem piestiprina ne agrāk kā pēc 24 stundām pēc pielīmēšanas. Piestiprinot plāksnes ar dībeļiem, uzreiz pēc līmēšanas, plāksnes var deformēties un atlīmēties. Sagatavotā masa ir jāizlieto 3-4 stundu laikā. Ielejot ūdeni sacietējošā maisījumā, tas neatjaunosies. Plākšņu līmēšanai izlieto aptuveni 4,5 kg/m2.

Armējošais slānis. Ar robainu rīvdēli sagatavoto maisījumu uzklāj uz pielīmētām un ar dībeļiem piestiprinātām plāksnēm. Uz uzklāta maisījuma liek armējošo sietu un ar līdzenu rīvdēli iepludina to maisījumā. Sekojoši jāuznes otrais javas slānis (līdz 3 mm) un vienmērīgi jāizlīdzina virsma. Darbus veikt pie pamatņu temperatūras no +50С  līdz +350С. Pēc darba instrumentus nomazgā ar ūdeni. Nosegto virsmu pāris dienas sargāt no lietus un no sala. Dekoratīvā slāņa uzklāšanu var sākt pēc 72 stundām pēc armējošā slāņa uzklāšanas.

Glabāšanas nosacījumi
Glabāt oriģinālajā iepakojumā. Sargāt no mitruma. Derīguma termiņš – 12 mēneši no izgatavošanas datuma, kurš norādīts uz iepakojuma.

Utilizācijas instrukcija
Materiālu nedrīkst noskalot kanalizācijā un pieļaut tā nokļūšanu notekūdeņos. Materiāla atlikumus sajaukt ar ūdeni un pēc sacietēšanas var uzglabāt ar būvmateriālu atkritumiem.

Drošības noteikumi
Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Gadījumā, ja produkts ir nokļuvis acīs, nekavējoties izskalot acis ar lielu daudzumu ūdens un griezties pie ārsta pēc medicīniskās palīdzības.
Tehniskie dati
Sastāvs:Polimērcementa maisījums ar minerālām pildvielām un modifikatoriem
Samaisīšanas proporcijas:7,5 L ūdens uz 25 kg CL125
Korekcijas laiks ne mazāk:15 minūtes
Gatavas javas izlietošanas laiks ne mazāk:120 minūtes
Pamatnes un gaisa temperatūra:no +50С līdz +350С
Adhēzija: 
pie betona 
pie polistirola 
pie minerālvates

> 0,5 N/mm2 
> 0,1 N/mm2 (vai pārrāvums polistirola slānī) 
> 0,02 N/mm2 (vai pārrāvums minerālvates slānī)
Patēriņš: 
plākšņu līmēšana 
armētais slānis

~ 4,5 kg/ m2 
~ 5,0 kg/ m2
Derīguma termiņš no izgatavošanas datuma:12 mēneši
Iepakojums:25kg
* Visi dati un informācija uzrādīti pie temperatūras +200C un relatīvā gaisa mitruma 60%.
Ražots ES

    • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    • Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu
    TopBuve+317 24860161