SAUSIE MAISĪJUMI
ŠPAKTELES
WEBER LR+ SMALKAIS LĪDZINĀTĀJS
Vetonit LR+ 20KG smalkais līdzinātājs Weber
Sākums
 / SAUSIE MAISĪJUMI
 / ŠPAKTELES
WEBER LR+ SMALKAIS LĪDZINĀTĀJS
Vetonit LR+ 20KG smalkais līdzinātājs Weber

Vetonit LR+ 20KG smalkais līdzinātājs Weber

Preces Kods: 11-37760

Cena par kg

0.63 €

12.64EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Svars (kg)20

Preces apraksts:

Vetonit LR+ 20KG smalkais līdzinātājs Weber

Weber (Vetonit) LR + smalkais līdzinātājs ir Nobeiguma špaktele sausām telpām (uz polimēru līmes bāzes). Sienu un griestu izlīdzināšanai sausās telpās. Iestrādājama ar rokām vai mehāniski. Piemērota ģipškartona plāksnēm un visa veida minerālas izcelsmes pamatnēm, kas apmestas/izlīdzinātas ar materiāliem uz cementa vai ģipša bāzes. Nav nepieciešama virsmas gruntēšana (izņemot monolīto betonu). Rūpnieciski pagatavots būvmaisījums - pievienojot ūdeni, gatavs iestrādei. Tvaiku caurlaidīga, elpojoša. Ar labu saķeres spēju, lieliski slīpējama. Ātri un viegli iestrādājama.

Patēriņš: 1,2 kg/m2 (1mm biezā slāņī)

Apstrādājamai pamatnei jābūt stabilai, sausai un attīrītai no vielām, kas vājina saķeri: putekļiem un eļļām. Lielu nelīdzenumu (>10 mm) izlīdzināšanai izmantojiet smalko, ātri cietējošo remontjavu Weber S 06 (ex Vetonit S 06) vai ātri cietējošo betonu Weber S 30 (ex Vetonit S 30). Ļoti sausu virsmu samitriniet. Sauso maisījumu sajauciet tikai ar tīru ūdeni. Nepievienojiet ūdeni vairāk kā norādīts - tas samazinās materiāla saķeres īpašības. Jāmaisa apmēram 3-5 minūtes, līdz tiek iegūta apstrādājama, viendabīga masa bez gaisa burbuļiem un javas sabiezējumiem. Nostādiniet maisījumu apmēram 10-15 minūtes, tad vēlreiz samaisiet. Klājot vairākas kārtas, ievērojiet, lai iepriekšējā kārta būtu pilnībā nožuvusi un cieta. Pirms katras nākamās kārtas klāšanas virsma jānoslīpē.

Krāsabalta
Kārtas biezums1-3 mm
Frakcijas (grauda) lielums0,3 mm
Patēriņš1,2 kg/m2/mm
Pievienojamais ūdens daudzums9 litri / 25 kg (1,8 litri / 5 kg)
Izstrādes laiks pēc sajaukšanas ar ūdeni24 stundas
Žūšanas laikslīdz 24 stundām
Iestrādes temperatūra+10…+30C
Iepakojums 25 kg
Derīguma termiņš12 mēneši

    • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    • Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu
    TopBuve+317 24860161