SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLI
AKMENS VATE
ROCKWOOL ROCKMIN PLUS
Rockwool RockMin plus 100mm, 6.1m2
Sākums
 / SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLI
 / AKMENS VATE
ROCKWOOL ROCKMIN PLUS
Rockwool RockMin plus 100mm, 6.1m2

Rockwool RockMin plus 100mm, 6.1m2

Kods: 11-133

Cena par paku

17.90 ā‚¬EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Garums (mm)1000
Platums (mm)610
Biezums (mm)100

Deklarācijas


Preces apraksts:

Rockwool RockMin plus 100mm, 6.1m2

Akmens vates plāksnes RockMin plus 610mm izmanto, ierÄ«kojot skaņas un siltuma izolāciju visa veida horizontālajās, vertikālajās un slÄ«pajās konstrukcijās, uz kurām neiedarbojas ekspluatācijas slodze (bēniņu siltināšanā vai jumta konstrukcijās starp spārēm un latām, karkasa konstrukciju vieglajās starpsienās, sienu papildus siltināšanai karkasa konstrukcijās, starpstāvu grÄ«dās un pārsegumos virs pagraba). Izmanto arÄ« jumta siltināšanai. MÅ«su bÅ«vmateriālu veikalā atradÄ«siet zemākas cenas šim siltumizolācijas materiālam. Akmens vate tiek izmantota daudzās mÅ«sdienu nozarēs. Lieliskās Ä«pašÄ«bas nodrošina iespēju akmens vati izmantot vietās, kur prasa 

SiltumvadÄ«tspēja λD = 0.037 W/mK

augstu izturÄ«bu, ugunsdrošÄ«bu,un akustisko komfortu. Pateicoties akmens vates šÄ·iedras struktÅ«rai, tā brÄ«vi laiž cauri Å«dens tvaikus. 

Lieliskās Ä«pašÄ«bas nodrošina iespēju akmens vati izmantot vietās, kur prasa augstu izturÄ«bu, ugunsdrošÄ«bu,un akustisko komfortu. Pateicoties akmens vates šÄ·iedras struktÅ«rai, tā brÄ«vi laiž cauri Å«dens tvaikus. Tāpēc, izmantojot to ārējās norobežojošajās konstrukcijās, izvairÄ«sities no mitruma uzkrāšanās mājās, samazināsit pelējuma un (vai) sēnÄ«šu augšanas risku un radÄ«siet patÄ«kamu, veselÄ«gu telpu mikroklimatu. 

Akmens vate ir izturÄ«ga pret visām Ä·Ä«miskajām vielām. Nereaģē ar citiem bÅ«vmateriāliem un nav jutÄ«ga pret tiem. Akmens vates izstrādājumi ir izturÄ«gi pret UV stariem – jums nevajadzēs izmantot papildaizsardzÄ«bu, strādājot uz sastatnēm montēšanas laikā.

Akmens vati veido mākslÄ«gas minerālšÄ·iedras, kurās ir no 95,5 % lÄ«dz 99,5 % amorfu silikātu un no 0,5 % lÄ«dz 4,5 % organiskas saistvielas maisÄ«juma (Å«deņraža fenol-formaldehÄ«da sveÄ·u emulsija).

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161