TOPBUVE.LV
0
TopBuve+317 24860161

Kategorijas
SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLI
MINERĀLVATE
KNAUF INSULATION MINERĀLVATE
KNAUF INSULATION Classic 042 rullis 50mm 17.52m2

Kods: 11-147

KNAUF INSULATION Classic 042 rullis 50mm 17.52m2

Preces apraksts

KNAUF INSULATION Classic 042 rullis 50mm 17.52m2

Minerālvate ruļļos, KNAUF INSULATION Classic 042 ir stikla šķiedras minerālvates paklāji ar ECOSE tehnoloģiju. Produkta ie iepakots ruļļos. Vispārēja pielietojuma izolācijas materiāls. Iespējamais pielietojums - starpstāvu pārsegumi, slīpie jumti, iekšējās sienas. Minerālvate nodrošina kombinētu termisko un akustisko izolāciju līdz ar nepārspējamo A1 Euroclass ugunsdrošības klasifikāciju. Un protams, minerālvates izolācija dod iespēju enerģijas taupīšanai, kas nozīmē to, ka minerālvates uzstādīšanas izmaksas ēkās parasti atmaksāsies 2 vai 3 gados – nepārspējama investīciju atdeve. 

Minerālvate Classic 042 paklāji ar Ecose tehnoloģiju ir vispārēja pielietojuma izolācijas materiāls. Paredzēts izmantošānai kā siltumizolācijas un skaņas izolācijas materiāls horizontālās konstrukcijās (piemērm, siju-plātņu koka grīdas, stingrā karkasa vai vieglā karkasa konstrukcijās) starp grīdass sijām. Uzstādod materiālu grīdās virs telpām ar augstu ūdens tvaika spiedienu (piemēram, telpās ar augstu temperatūru vai relatīvo mitrumu),ir jāuzstāda tvaika barjeras membrāna, lai pasargātu izolāciju no pastāvīga mitruma. Materiālu var izmantot arī viegla koka vai metāla karkasa sadalošajām iekšējām sienām un slīpajos jumtos starp un zem spārēm.

Classic 042 minerālvate ir iepakota kompressētos un ar plēvi aptītos iepakojumos. Produkts ir pieejams MPS vairumtirdzniecības iepakojumos, kas aizsargāti ar PE plēvi. Uz aizsargiepakojuma atrodas ražotāja logotips un produkta marķējums, uz kura ir norādīti vispārēji parametri un vispārēji norādījumi par uzstādīšanu.

Dabiskā minerālvate ar ECOSE tehnoloģiju ir jaunas paaudzes minerālvate. Novatoriskā Knauf Insulation radītā minerālvate ir izgatavota no dabiskiem un/vai pārstrādātiem izejmateriāliem, pielietojot biotehnoloģijas un savienojot dabiskas izcesmes šķiedras, un nesatur formaldehītu, fenolus un akrilšķiedras, un tai nav pievienotas nekādas mākslīgās krāsvielas vai balinātāji. Pateicoties novatoriskai saistvielas tehnoloģijai, jaunā Knauf Insulation minerālvate ar ECOSE tehnoloģiju ir dabiskā brūnā krāsā - bez jebkādām ķīmiskām krāšvielām.

Platums (mm)1200
Biezums (mm)50

Cena par m2

0.98 €

17.17EUR

TopBuve.lv
Ielikt grozā
Pievienot salīdzināšanaiSalīdzināšana lapa

  • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

  .

  Celtniecības
  kalkulators
  Uzdot
  jautājumu