SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLI
MINERĀLVATE
KNAUF INSULATION MINERĀLVATE
KNAUF naturoll m 50mm 16.082m2 0.44Ī»
Sākums
 / SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLI
 / MINERĀLVATE
KNAUF INSULATION MINERĀLVATE
KNAUF naturoll m 50mm 16.082m2 0.44Ī»

KNAUF naturoll m 50mm 16.082m2 0.44Ī»

Kods: 11-20106

Cena par paku

15.00 ā‚¬EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Platums (mm)1200
Biezums (mm)50

Preces apraksts:

KNAUF naturoll m 50mm 16.082m2 0.44Ī»

Minerālvate ruļļos, KNAUF ĖKOROLL Classic 044 ir stikla šÄ·iedras minerālvates paklāji ar ECOSE tehnoloÄ£iju. Produkta ie iepakots ruļļos. Vispārēja pielietojuma izolācijas materiāls. Iespējamais pielietojums - starpstāvu pārsegumi, slÄ«pie jumti, iekšÄ“jās sienas. Minerālvate nodrošina kombinētu termisko un akustisko izolāciju lÄ«dz ar nepārspējamo A1 Euroclass ugunsdrošÄ«bas klasifikāciju. Un protams, minerālvates izolācija dod iespēju enerÄ£ijas taupÄ«šanai, kas nozÄ«mē to, ka minerālvates uzstādÄ«šanas izmaksas ēkās parasti atmaksāsies 2 vai 3 gados – nepārspējama investÄ«ciju atdeve. 

Minerālvate ekoroll 044 paklāji ar Ecose tehnoloÄ£iju ir vispārēja pielietojuma izolācijas materiāls. Paredzēts izmantošÄnai kā siltumizolācijas un skaņas izolācijas materiāls horizontālās konstrukcijās (piemērm, siju-plātņu koka grÄ«das, stingrā karkasa vai vieglā karkasa konstrukcijās) starp grÄ«dass sijām. Uzstādod materiālu grÄ«dās virs telpām ar augstu Å«dens tvaika spiedienu (piemēram, telpās ar augstu temperatÅ«ru vai relatÄ«vo mitrumu),ir jāuzstāda tvaika barjeras membrāna, lai pasargātu izolāciju no pastāvÄ«ga mitruma. Materiālu var izmantot arÄ« viegla koka vai metāla karkasa sadalošajām iekšÄ“jām sienām un slÄ«pajos jumtos starp un zem spārēm.

Classic 044 minerālvate ir iepakota kompressētos un ar plēvi aptÄ«tos iepakojumos. Produkts ir pieejams MPS vairumtirdzniecÄ«bas iepakojumos, kas aizsargāti ar PE plēvi. Uz aizsargiepakojuma atrodas ražotāja logotips un produkta marķējums, uz kura ir norādÄ«ti vispārēji parametri un vispārēji norādÄ«jumi par uzstādÄ«šanu.

Dabiskā minerālvate ar ECOSE tehnoloÄ£iju ir jaunas paaudzes minerālvate. Novatoriskā Knauf Insulation radÄ«tā minerālvate ir izgatavota no dabiskiem un/vai pārstrādātiem izejmateriāliem, pielietojot biotehnoloÄ£ijas un savienojot dabiskas izcesmes šÄ·iedras, un nesatur formaldehÄ«tu, fenolus un akrilšÄ·iedras, un tai nav pievienotas nekādas mākslÄ«gās krāsvielas vai balinātāji. Pateicoties novatoriskai saistvielas tehnoloÄ£ijai, jaunā Knauf Insulation minerālvate ar ECOSE tehnoloÄ£iju ir dabiskā brÅ«nā krāsā - bez jebkādām Ä·Ä«miskām krāšvielām.

    • Cenas norādÄ«tas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    TopBuve+317 24860161