SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLI
PUTUPLASTS
PUTUPOLISTIROLS TEGO EPS-100
EPS 100 - 100mm, 3M² Putupolistirols
Sākums
 / SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLI
 / PUTUPLASTS
PUTUPOLISTIROLS TEGO EPS-100
EPS 100 - 100mm, 3M² Putupolistirols

EPS 100 - 100mm, 3M² Putupolistirols

Preces Kods: 11-1492

22.99EUR

TopBuve.lv
+-
Ielikt grozā
Garums (mm)1200
Platums (mm)500
Biezums (mm)100

Deklarācijas


Preces apraksts:

EPS 100 - 100mm, 3M² Putupolistirols

Tego EPS ir viegls, ciets siltumizolācijas materiāls, kas ir veidots no putuplasta. Cenas un kvalitātes ziņā Tego EPS ir viens no efektīvākajiem siltumizolācijas materiāliem. Siltumizolācijas plāksnes ir vieglas, ar tām ir ērti strādāt un tās laika gaitā nezaudē savas siltumu izolējošās īpašības un nedeformējas, tai pašā laikā plāksnes ir ļoti izturīgas. Tego EPS izolācijas materiālu izmanto jauno objektu celtniecībā, kā arī veco būvobjektu renovācijā. Ar Tego EPS-plāksnēm celtni var nosiltināt no pagraba līdz jumtam.

Tego EPS ir porains, ar mazo blīvumu siltumizolācijas materiāls, kas uz 98% sastāv no gaisa. Tego EPS siltumizolācijas plāksnes sastāv no uzpūstām polistirola granulām, kas savā starpā ir cieši savienotas ūdens tvaika darbības dēļ.  Tego EPS granulām ir mikroporas, kurās ūdens neiekļūst, taču ūdens tvaika kustība tajās notiek. Tāds mikroporains, homogēns materiāls nodrošina siltināmās konstrukcijas ar lieliskajām fiziskajām un mehāniskajām celtniecības īpašībām. Putupolistirols (EPS) ir ne tikai izolācijas materiāls, bet arī inovatīvais būvmateriāls, kas ir piemērots vairāku būvprojektu projekcijas un konstrukcijas viengabalainības sasniegšanai. Pēc dažādiem datiem EPS atklāja 20. gs 20-jos gados Vācijā. Taču pirmais, kurš pieprasīja putupolistirola formas patentu, bija Vorner Gregori 1966. gadā ASV. Viņa putupolistirola formu nosauca par „putuformu”. Vēlāk Gregori aizstāvēja patentu vairākās Eiropas valstīs. Sākot no 20. gs. 50. gadiem EPS uzskata par galveno siltumizolācijas materiālu, taču pēdējā gadu desmitā būtiski ir palielinājusies EPS pielietošana jaunajās nozarēs: rūpniecībā un mājsaimniecībā. Vairāk nekā trīsdesmit gadus EPS siltumizolācijas materiāls ir bijis vairāku pētījumu objekts. Arī Tego izstrādājumi ir radušies pamatīga attīstības darba rezultātā un to kvalitāte nepārtraukti tiek kontrolēta. Plašas pielietošanas iespējas būvniecībā no jumta līdz pagrabam nodrošina Tego EPS ražošanas attīstību, kuras rezultāti parāda, ka Tego EPS ir diezgan universālais materiāls.

    • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

    • Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu
    TopBuve+317 24860161