TOPBUVE.LV
0
TopBuve+317 24860161

Kategorijas
SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLI
SPU POLIURETĀNA PANEĻI
SPU ANSELMI POLIURETĀNA (PIR) PANEĻI
SPU Anselmi 40 PIR Panelis ar Reģipsi 1.56m2

Kods: 11-1389

SPU Anselmi 40 PIR Panelis ar Reģipsi 1.56m2

Preces apraksts

SPU Anselmi 40 PIR Panelis ar Reģipsi 1.56m2

SPU Anselmi ir ideāls variants sienu un griestu siltināšanai no telpas iekšpuses. Tas ir poliuretāna panelis, kam vienā pusē pielīmēts ģipškartons.

 • Paneļu izmērs - 600 x 2600 mm
 • Biezums - 40 / 70 mm (30 vai 60 mm izolācijas slānis)
 • Siltumvadītspēja - λD 0,027 W/mK
 • Rieva - Daļa paneļa garenisko malu aprīkotas ar rievsavienojumu, īsākās malas līdzenas
 • Pārklājums - Vienā pusē pielīmēta 9 mm bieza ģipškartona plāksne ar noslīpinātu malu, otrā pusē papīra virsma

SPU Anselmi ir jau gatavi pārklāti izolācijas paneļi jaunceltņu būvniecībai un renovācijai. Izolācijas paneļi ir piemēroti sienu, jumtu un grīdu siltumizolācijai no iekšpuses, kā arī kopā ar citiem SPU izolācijas paneļiem - aukstu telpu siltumizolācijai.
SPU Anselmi ir īpaši efektīvs izolācijas panelis, kuru izmantojot, ir iespējams uzbūvēt uz pusi plānāku sienas konstrukciju nekā tad, ja tiktu izmantota izolācijas vate. Tiek iegūti papildu kvadrātmetri praktiskajai izmantošanai. Arī durvju aplodas un logu ailes izskatās labāk.
SPU Anselmi vislabāk ir piemērots renovācijas objektos, kuros jaunu izolācijas slāni var montēt uz vecas, nebojātas konstrukcijas. Izolācijas paneļa piestiprināšana ir ātra un viegla, un remontējamās telpas nav nepieciešams atbrīvot. Vieglos izolācijas paneļus var griezt, frēzēt un urbt precīzos izmēros. SPU Anselmi ir piemērots gan akmens, gan koka karkasa ēkām.Papildu izolācija pasargā konstrukciju no mitruma un novērš pelējuma radītos bojājumus. Pateicoties SPU Anselmi, konstrukcija kļūst gaisa necaurlaidīga, līdz ar to nav nepieciešams atsevišķs gaisa vai tvaika izolācijas slānis. Savienojumu vietu blīvums tiek nodrošināts ar izolācijas putām.
SPU izolācija nesarūk, nesaraujas, nepūst un nepelē, tās siltumizolācijas īpašības gadu gaitā saglabājas nemainīgas. SPU izolācija ir arī ugunsdroša - cilvēku drošība ēkās ar SPU izolāciju un izolācijas vati ugunsgrēka gadījumā ir vienāda. SPU izolācijas funkcionalitāte ir pārbaudīta vairākos objektīvos pētījumos, kurus ir veikusi Tamperes tehniskā universitāte (TTY) un Valsts tehnisko pētījumu centrs (VTT). SPU izolācija kā pirmā saņēma siltumizolācijas būvniecības materiālu tīrāko emisijas kategoriju M1. SPU izolācijia ir CE marķējums un tai ir desmit gadu garantija.

Garums (mm)2600
Platums (mm)600
Biezums (mm)40

Cena par m2

21.53 €

33.60EUR

TopBuve.lv
Ielikt grozā
Pievienot salīdzināšanaiSalīdzināšana lapa

  • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

  .

  Celtniecības
  kalkulators
  Uzdot
  jautājumu