TOPBUVE.LV
0
TopBuve+317 24860161

Kategorijas
SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLI
SPU POLIURETĀNA PANEĻI
SPU SAUNA SATU POLIURETĀNA (PIR) PANEĻI
SPU Sauna Satu 30 PIR Panelis 0.72m2

Kods: 11-1388

SPU Sauna Satu 30 PIR Panelis 0.72m2

Preces apraksts

SPU Sauna Satu 30 PIR Panelis 0.72m2

SPU Sauna-Satu ir piemērota saunas sienu, griestu un mitru telpu griestu, kā arī tādu virsmu izolēšanai, kurās izvietotas santehnikas ietaises. Izolācijas paneļi var tikt izmantoti arī citās telpās kā iekštelpu izolācijas slānis ar paneļu apšuvumu. SPU Sauna-Satu var izmantot gan jaunceltņu būvniecībā, gan renovēšanas objektos.

 • Paneļu izmērs - 600 x 1200 mm
 • Biezums - 30 mm
 • Siltumvadītspēja - λD 0,023 W/mK
 • Rieva - Visām paneļa malām ir pilns rievsavienojums
 • Pārklājums - Abās paneļa pusēs alumīnija folijas pārklājum


Pateicoties izcilai termoizolācijas kapacitātei, SPU Sauna-Satu izolācijas materiālu ir nepieciešams uz pusi mazāk nekā, piemēram, izolācijas vati. Piemēram, montējot SPU Sauna-Satu pie akmens sienas, saunā ieekonomē papildus apmēram 10 cm telpas. Izolācijas paneļu alumīnija folijas virsma atstaro daļu siltuma starojuma, tādejādi uzlabojot konstrukcijas kopējo siltumizolācijas spēju.
SPU Sauna-Satu izolācijas paneļa apstrādāšana un piestiprināšana ir vienkārša. Paneļus iespējams griezt, frēzēt, urbt un naglot. Visiem paneļiem ir apmale ar pilnu rievsavienojumu, tāpēc to montāža ir ātra un droša. Strādāt ar vieglajiem paneļiem ir iespējams arī nelielās telpās. SPU Sauna-Satu var izmantot ēku ar akmens un koka karkasu būvniecībā.
SPU Sauna-Satu novērš pelējuma radītos bojājumus, jo izolācijas struktūra neļauj mitrumam piekļūt sienu un griestu konstrukcijās. Pilnīgs blīvums tiek nodrošināts, izmantojot savienojuma vietās un ielaidumu vietās izmantojot izolācijas putas un alumīnija līmlentas.
SPU Sauna-Satu nekaitē mitrums vai rukums, trūdēšana vai pelējums. Tas ļoti labi iztur saunā esošo mitrumu un karstumu. Pateicoties SPU Sauna Satu, konstrukcija ir gaisa necaurlaidīga, tāpēc sauna uzkarst droši, un tiek samazināts enerģijas patēriņš. SPU Sauna-Satu ilgstoši iztur +100°C temperatūru.
Sienas un piekaramo griestu konstrukcijās saunās, dušas telpās, kā arī citu telpu sienu un griestu konstrukcijās, aprīkotās ar paneļu apšuvumu.

Garums (mm)1200
Platums (mm)600
Biezums (mm)30

Cena par m2

16.63 €

11.98EUR

TopBuve.lv

Cena par paneli

Ielikt grozā
Pievienot salīdzināšanaiSalīdzināšana lapa

  • Cenas norādītas eiro ar PVN 21% BEZ PIEGĀDES

  .

  Celtniecības
  kalkulators
  Uzdot
  jautājumu